Tuesday, May 15, 2018

En Güzel Hediye: Toptan Hediyelik Çanta

Toptan hediyelik çanta modelleri, doğallığı ve %100 pamuk yapısı ile çevre dostu ürünler arasında yer almaktadır. Birçok farklı modeli olan hediyelik bez çantaların başında sırt çantaları, plaj çantaları, büzgülü çantalar, clutch çantalar, pazar çantası, alışveriş çantası, postacı çantası, kanvas çanta, cepli bez çanta ve daha birçok model gelmektedir. Bu modeller arasında renkli bez çantalar da bulunmaktadır. Renkli bez çanta modelleri, ham bez ve gabardin kumaştan üretilmektedir. Toptan hediyelik ürünler arasında da sıklıkla tercih edilmekte olan renkli bez çantalar, yeşil, mor, antrasit, kırmızı ve siyah renklerde karşınıza çıkmaktadır.

Toptan Hediyelik Canta

Toptan hediyelik çanta modelleri arasında yer almakta olan renkli bez çantaların, 35×40 cm kol çantası ve 35×40 cm büzgülü sırt çantası çeşitleri mevcuttur. Üzerlerine baskes baskı da yapılabilmekte olan bez çantalarda en az 10 adet ve üzeri siparişler için baskes uygulaması yapılabilmektedir. Birçok farklı modeli ve birçok farklı özelliği bulunmakta olan bez çantalar, baskı yapılabilen ürünle olmaları sebebi ile de günlük kombinlerin ayrılmaz bir parçası haline gelebilmektedir

Toptan bez çanta imalatı ve satışı yapmakta olan İşte Çanta sitesinin, 0212 526 78 78 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden rahatlıkla bulabileceğiniz bez çanta modellerini tercih ederek, en güzel bez çanta modellerini kendiniz için seçebilir ya da bu ürünleri sevdikleriniz için en özel hediyeler haline dönüştürebilirsiniz. Özel bir anınızın fotoğrafının baskısını yaptırmış olduğunuz toptan bez çanta modellerini dostlarınıza hediye ederek, uzun süre kullanıma uygun ve anlamlı hediyeler vermenin zevkini de yaşayabilirsiniz.

Hediyelik Toptanci Istoc

Özellikte turistik bölgelerde satışa uygun alan bez çanta modelleri, birçok kişi tarafından hediye olarak tercih edilmektedir. Üzerine fotoğraf baskısı yapılabilen bez çantalara sahip olmak ve bu çantaları sevdiklerinize hediye etmek için birçok modeli karşınıza çıkaran İşte Çanta sitesine hızı bir şekilde göz atabilirsiniz. Tooptan hediyelik ürünler satıcıları arasında yer alan İşte Çanta‘ya 0212 526 78 78 ve destek@istecanta.com iletişim adresleri yardımı ile ulaşarak da istediğiniz bez çanta modellerine anında ulaşım sağlayabilirsiniz.