Saturday, October 27, 2018

Toptan Hediyelik Çanta - 100% Doğal

Toptan hediyelik çanta modelleri 100% pamuk kumaştan üretilen ve doğal çantalardır. Bunların hem kol çantası hem de sırt çantası olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Standart olarak 35×40 cm ölçülerinde üretilen hediyelik bez çantalar doğa dostu oldukları ve sağlığa zarar vermediklerinden dolayı sıklıkla kadınların tercih ettikleri çantalardır. Bu çantaların dikkatleri üzerine çekmeye devam eden bir diğer özelliği ise sevdiklerinize özell olarak birbirinden farklı modellerde gabardin kumaştan imal edilerek üretilmiş olmasıdır. Bununla beraber yine söz konusu hediyelik bez çantalar en yaygın olarak hediyelik toptancı istoç yerleşkesinde bulunduğu için tamamen orijinal üretime sahip.

Toptan Hediyelik Canta

Baskılı Toptan Hediyelik Ürünler

Toptan hediyelik ürünler ve çantaları tamamen özel olarak baskı tasarımıyla da özelleştirme imkanınız bulunmakta. Sevdiğiniz adını işleyecek, sevginizi ifade eden sembolleri kullanacak ya da standart olarak en dikkat çeken tasarımlarla birbirinden baskılı hediyelik bez çantaların satışı yapılmaktadır. Minimum 10 adet olmak üzere hemen sipariş verebilirsiniz. Tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine ileterek hemen sipariş verebilirsiniz. Çevre dostu oldukları için toptan hediyelik ürünler kesinlikle kanserojen madde içermez. Bununla birlikte doğaya da faydalı olup yerli kumaştan imal edilmektedir. Bu da yerli sermayenin ve milli ekonominin kalkınması adına gerçekten de önemli bir atılımı meydana getirir. Baskılı siparişler tam 500 adede kadar sadece ama sadece 1 gün zarfında yetiştirilir ve adresinize hızlı teslimat garantisiyle ulaştırılır.

Mutsan’da yer alan genel imalat atölyesinde toptan hediyelik çanta üretimine yönelik olarak haftanın 6 günü aktif hizmet verilmektedir. Mahmutbey Mh, ada numarası 25, No: 78 üzerinden showroomumuzla da her anlamda irtibata geçebilmeniz mümkün ya da dilerseniz kesintisiz ulaşabileceğiniz destek@istecanta.com e-mail adresinden de tüm soru ve görüşlerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. Telefonla ulaşmak isterseniz 0212 643 21 00 numaradan yine tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 500 adet baskılı ham bez çantaların sadece bir günde tamamlanması mümkün olmaktadır. Bu da hızlı ve güvenli alışveriş adına son derece önemli bir yaklaşımdır.

Toptan Hediyelik Canta

%100 Pamuk Toptan Bez Çanta

Hediyelik toptan bez çanta tüm modelleri kesinlikle çevre dostu imal edilmektedir. Bu nedenle herhangi bir kuşku duymadan tüm modelleri gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Tamamen hakiki gabardin kumaş kullanılarak imal edildikleri için hem kol çantası hem de sırt çantası büzgülü modeli bulunuyor. Bu modelleriyle de kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında gelmeye devam eden bu modellerin her açıdan fark yaratmaya devam ettiğini kesinlikle dikkate almak gerekir. Tümüyle ortada duran bu özelliklerine dayanarak her anlamda kusursuz hizmet ortaya koymaktadır. Üstelik hediyelik toptan bez çanta modellerinin 7 gün 24 saat süregelen aktif hizmetle Mahmutbey Mahallesi, 25 ada numarası, 78 numara üzerinden İstoç’ta genel üretim merkezi yer almaktadır. İstanbul’un toptancı yeri Bağcılar’da yer alan bu üretim merkezini 0212 643 21 00 numaradan arayarak da ulaşabilirsiniz.