Wednesday, December 12, 2018

Neden Tela Çanta?

Neden tela çanta kullanmalıyız? Günümüzde plastik poşetlerin kullanımı oldukça arttı. Bir kişi yıl içerisinde ortalama 500 plastik poşet kullanıyor ve bu poşetler genellikle doğaya atılıyor. Plastikler yapıları gereği doğada çözünemiyor ve çevre kirliliğine neden oluyor. Bunun önüne geçebilmek adına tela çanta üreticileri, iplik haline getirilmeden, doğal ve kimyasal lifleri içerisinde barındıran özel bir yöntemle elde edilen Tela kumaşlarından çanta üretimine başladı.

Promosyon Tela Canta

Tela çantalar çevre dostu olmasından dolayı, birçok firma tarafından da tercih ediliyor. Plastik poşetler yerine, promosyon tela çanta kullanımına başlandı. Böylece çevre kirliliğinin de önüne geçerek aynı zamanda ülke ekonomisine katkıda bulunuyorlar. Hatta müşterilerini tela çanta kullanımına iterek bilinçlendiriyorlar. Hemen minimum 1000 adet olmak üzere tela çanta siparişi verebilirsiniz. Logonuzu & baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresine iletin kolaylıkla sipariş verin. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefondan da bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizde Tela Çanta Edinin

Tela çanta, özellikleri bakımından çoğu alanda kullanılmaktadır. Genellikle jeotekstil, sağlık, inşaat, hijyen ve giyim alanlarında kullanılan kumaş, oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Fakat esnek olmasına rağmen hiçbir zaman yapısı bozulmaz ve kıvrılmalara neden olmaz. Tela çanta üreticileri, kullanımı arttırmak amacıyla birçok farklı renk, desen ve çeşitte üretim yapmaktadırlar.

Hatta firmalar için özel olarak kendi logolarını ya da tasarımlarını basabilecekleri promosyon tela çanta modelleri de üretilmektedir. Böylece firmalar üzerlerinde logoları bulunan promosyon çantalar ile müşterilerini bilinçlendirerek ne denli çevre dostu ve duyarlı olduklarını gösterebilirler. Poşetlere nazaran tela çanta fiyatları oldukça uygundur. Sürekli kullanıldığından dolayı poşet israfını ortadan kaldıracaktır. Sizde tela çanta edinerek ve alışverişlerinizde kullanarak bu israfı önleyebilirsiniz.

Tela Canta

Yaşam Kalitenizi Arttırın

Çevremiz plastik poşetlerden dolayı kirleniyor. Bu poşetler doğada uzun yıllar boyunca kalıyor ve yok olmuyor. Çünkü çözünebilir bir maddeden yapılmıyor. Plastikler yaşam kalitemizi etkilerken, ülkemizin ekonomisine de büyük zararlar vermektedir. İleride büyük sorunlara yol açabileceğinden dolayı tela çanta üreticileri harekete geçerek, daha fazla üretim yapılmaktadır. Ayrıca tela çanta fiyatları konusunda da oldukça avantajlı fiyatlar belirlemektedirler.

Günlük yaşantınızda, alışverişlerinizde size tela çanta kullanımına önem vermeli ve firmaları bu konularda uyarmalısınız. Tela çanta fiyatları bütçenizi sarsmaz. Bir çanta 3 TL gibi fiyatlardan başlamaktadır ve uzun süre kullanılabildiğinden dolayı sürekli almanıza gerek kalmaz. Hatta firmalar için promosyon tela çanta fiyatları, toplu alım olduğu için çok daha uygundur. Hemen minimum 1000 adet olmak üzere tela çanta siparişi verebilirsiniz. Logonuzu & baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresine iletin kolaylıkla sipariş verin. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefondan da bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.