Tuesday, February 12, 2019

KANVAS POSTACI ÇANTASI

Kanvas postacı çanta modellerimiz geniş tasarımları ve %100 organik koton kumaş ile sizler için çok özel bir tercih olacaktır. Eğer kolunuzda, elinizde, sırtınızda çanta taşımayı sevmiyorsanız kanvas postacı çanta modellerimiz tam size göre. İşte, okulda, sporda, seyahatlerde açıkçası her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle laptop ve kitaplarınız olmadan yaşayamıyorsanız her yere yanınızda götürmek istiyorsanız çantalarımız tam size göre. Ergonomik , kolay taşınabilir ve sağlam olmaları ile uzun yıllar kullanabileceksiniz.
Kanvas çantalarımız unisex olup erkeklerin de rahatlıkla kullanacağı modeller mevcuttur. Günümüzde çanta taşımak sadece bayanlar için bir aksesuar olmaktan çıkmış erkekler içinde vazgeçilmez bir tercih olmuştur. Özellikle iş ve okul hayatında sürekli dosyalar, evraklar, kitaplar taşımak zorundaysanız çanlarımız sağlam omuz askısı ile size kolaylık sağlayacak ve farklı baskı seçenekleri ile tarzınızı ortaya koyabileceksiniz. Ek olarak çantalarımızın kaliteli dikiş özellikleri ile güvenli ve sağlam bir kullanıma sahiptir.
Kanvas postacı çantalarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve ürünlerimizi incelemek için www.istecanta.com ziyaret edebilirsiniz ve daha fazla bilgi almak için deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirisniz. İletişim numaralarımız: 90 212 643 21 00, +90 506 136 33 99 (Whatsapp).

Kanvas postacı çantalar kendi imalatımız olup çevreye ve insan sağlığına zararlı ürün içermemektedir. Kanvas çantalarımız 320 gr/m ham kumaştan üretilmiştir. Kanvas kumaş bez kumaşlarımıza göre daha sık dokumaya sahiptir. Ayrıca daha kalın kumaş yapısıyla kanvas çantalar ile ağır eşyaları taşımak daha kolaydır. İster promasyon ürünü istersenizde aksesuar taşıma çantası olarak güvenle kullanabilirsiniz. Toptan kanvas bez çanta alımlarında uygun fiyat garantisi veriyoruz. İstenilen adette ve baskı türünde toptan kanvas postacı çanta üretilmektedir. Baskılı ve baskısız ürünlerimizi promosyon, hediyelik her alanda kullanabilirsiniz. Üretim ve tasarımdaki başarılarımızın yanında ürünlerimizin geri dönüşüme uygun olup hiçbir alanda doğaya zarar vermemektedir. Postacı kanvas bez çantalarımız kullanımı rahat ve pratik olması ile en çok tercih edilen modellerimiz arasındadır. Özellikle hem çanta taşıyayım hem de elim kolum rahat olsun diyenler için bulunmaz bir aksesuardır. Çantamızı omuzdan çapraz taşıyarak rahat ve cool bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Çantalarımızın askıları son derece güçlü olup alışverişlerinizde, iş ve okul hayatınızda güvenle kullanabilirsiniz. Kalite ve dürüst hizmet anlayışımız en önemli sloganımız olup iş hayatımızda da bu ilkelerden ayrılmamaktayız. Bizi yakından tanımak ürün çeşitlerimizi görmek için www.istecanta.com ziyaret edip uzman müşteri temsilcilerimiz ile soru ve önerilerinizi görüşebilirsiniz. İletişim numaralarımız: 90 212 643 21 00, +90 506 136 33 99 (Whatsapp). Eğer sizde kaliteyi daha uyguna satın almak istiyorsanız bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Türkiye’yi ve ürünlerimizi daha geniş alanlarda duyurmak en önemli hedefimizdir. Artan müşteri memnuniyeti ile sizde kaliteyi işteçanta ile keşfedin.