Friday, July 12, 2019

Baskılı Bez Çanta

Baskılı Bez Çanta

Günümüzde bez çanta kullanımı oldukça önemli bir hale gelmiştir. Bunun en büyük nedeni ise, naylon ve plastik poşetlerin çevreyi kirletmesi, canlıların sağlığına zarar vermesi ve maalesef doğada çözünürlüğü olmamasıdır. Fakat naylon ve plastik poşetlerin aksine; bez çantalar geri dönüşüm özelliğine sahip olmasından dolayı çevre dostudur. Anti-bakteriyel özelliği sayesinde ise insanların diğer canlıların sağlığı için herhangi bir tehdit oluşturmaz. Oldukça dayanıklı olan bu çantalar, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Ayrıca işlevselliği ile dikkat çeken bez çantaların kullanım alanları geniştir. Pek çok renk ve çeşidi sayesinde her tarza ve zevke hitap eder. İster bez sırt çantası ister bez omuz çantası olarak kullanılabilir. Duyarlı ve bilinçli vatandaşlar bez çanta kullanımına özen göstermekte, bizler de üretici firma olarak bez çanta kullanımını arttırmak amacındayız.

Promosyon Ürünlerinde Bez Çanta

35 yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde; firmalar için promosyon ürünlerinin ne denli önemli olduğunun farkındayız. Sürekli rekabet halinde olan firmalar, promosyon ürünleri sayesinde kendi reklam ve tanıtımlarını yaparak hedef müşteri kitlesine ulaşmayı amaç ediniyor. Bu amaç doğrultusunda ise, seçilen promosyon ürün oldukça önemlidir. Çevre dostu, bilinçli bir firma olarak sizlerde bez çanta kullanımına özen göstererek, müşterilerinizin taktirini kazanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, kendi tasarımınızı ve logonuzu bez çanta üzerine baskılayarak, kalıcı reklam ve tanıtım yapabilirsiniz. Bez çanta imalatı %100 pamuklu kumaşlardan yapılmaktadır. Bu yüzden oldukça dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilir.  Sürekli olarak kullanılabilen ve insanların ihtiyaçlarını karşılayan promosyon ürünleri her zaman markaları bir adım öteye taşımaktadır. Tecrübeli firmamız iki yüzden fazla ajansa ve dünyaca ünlü markalara hizmet vermektedir. Sizde promosyon ürünlerinizde bez çanta tercih ederek müşterilerinize güçlü marka imajı yaratabilirsiniz.

0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com

Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar / İSTANBUL

 

Baskılı Ham Bez Çanta Kalitesi

Kullanılacak olan bez çantaların kumaşı kadar baskı kalitesi de oldukça önemli bir husustur. En kaliteli baskı teknikleri acil ve az sayıdaki siparişlerde transfer baskı ya da folyo baskıdır. Böylece transfer baskılı bez çanta siparişinizi gün içerisinde teslim etmekteyiz. Transfer baskı oldukça kaliteli görsel sonuç yakalamaktadır. Ayrıca yıkama esnasında renkleri solmaz ve dayanıklılığından dolay uzun yıllar kullanılabilir ve reklamınızı yapmaya devam eder.

Siparişleriniz için;

Deneyimli ve tecrübeli firmamızı tercih ettiğiniz taktirde; 500 adet altındaki baskılı bez çanta siparişlerinizde transfer baskı ya da folyo baskı uygulamakta ve gün içerisinde teslim etmekteyiz. 500 adetin üstündeki siparişleriniz de ise; arzu ettiğiniz renk ve ebatlarda özel üretim bez üretimi yapmakta ve emprime baskı yöntemi kullanmaktayız. Gerekli tüm bilgileri almak, toptan bez çanta fiyatların öğrenmek ya da sipariş vermek için, firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com

Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar / İSTANBUL