Monday, August 19, 2019

PROMOSYON BEZ ÇANTA

PROMOSYON BEZ ÇANTA

Günümüzde birçok marka, çeşitli reklam olanaklarını kullanmakta ve adını çeşitli yöntemler dâhilinde dört bir yana duyurmaktadır. İhtiyaçlar da göz önünde bulundurulduğunda promosyon bez çanta, bu konuda ilk tercih edilenler arasında yerini alır.

Market poşetlerinin ücretlendirilmesi ve insanların doğa konusunda bilinçlenmesiyle bez çanta kullanımı artmıştır. Yıkanabilir olması, geniş kullanım alanı sağlaması, ortalama olarak 100 ve daha fazla kullanıma imkan yaratması nedeniyle firmalar da promosyon bez çanta ve kullanımına yönelmiştir.

Promosyon Bez Çantanın Reklam Gücü

Promosyon ürünler, ilgili markaya birçok getiri sunmaktadır. Promosyon ürünler sayesinde markanın reklamı hemen her yerde yapılabilmektedir. Promosyon ürünlerin en önemli özelliklerinden birisi de insanlarda güçlü bir marka bilinirliği ve marka imajı yaratmak yönündedir. Marka bilinirliği ve yaratılan marka imajı sonucunda satışlarda ve firmanın büyümesinde büyük oranda artış meydana gelmektedir.

Promosyon ürünlerin başarısı insanlar tarafından günlük hayatta ne kadar sık kullanıldığına bağlıdır. Bu nedenle promosyon bez çanta, iyi bir reklam için tercih edilmektedir.

Promosyon bez çanta, müşteriler tarafından sevildiği takdirde sürekli olarak kullanılır. Kullanımının rahat ve plastik poşetlere göre şık olması nedeniyle de sıklıkla tercih edilir. Mevcut çantanın içerisine konularak alışverişlerde ya da direkt olarak çanta olarak kullanılabilir.

Promosyon Bez Çanta Nasıl Olmalıdır?

 

Bez çanta yasası çıktıktan sonra, marketlerde ve alışveriş mekrezlerinde bez çanta kullanımı yasaklanmıştır, ilgili yasaya buradan ulaşabilirsiniz

https://www.trthaber.com/haber/gundem/marketlerde-bez-torba-ve-file-zorunlu-olacak-400998.html

Marka bilinirliğini arttıran ve marka imajı yaratan promosyon bez çanta tasarımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Kişiler tarafından sık kullanılmasını sağlamak için ilk olarak beğenilmesi gerekir. Bu nedenle karışık tasarımlar yerine sade ve şık tasarımlar önerilmektedir.

Promosyon bez çanta yaptırırken, baskı yönüne ve bez çanta boyutuna doğru karar verilmelidir. Ürünün kullanım alanını dahilinde verilen bu karar, promosyon gücünü arttıracak ve marka bilinirliğini arttıracaktır.

Promosyon bez çantada dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı ise malzeme kalitesidir. Kalitesiz malzeme kullanılarak üretilen ürünler, kullanıcılar tarafından sevilmeyeceği için reklam açısından işe yarar olmayacaktır. Kaliteli ham bez, kaliteli baskı ve doğru ölçüler dâhilinde hazırlanan bir bez çanta her zaman kullanıcılar tarafından sevilir ve sürekli kullanım sağlanır.