Friday, November 25, 2016

Büzgülü Bez Sırt Çantası

Çanta önemli bir aksesuar. Yalnız kadınlar için değil erkekler için de günlük yaşantının önemli parçalarındandır.

Özellikle de sırt çantaları rahat ve konforlu olması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Hem sportif hem de şık olan bez sırt çantaları doğa dostu, çevreye zarar vermeyen ve ayrıca üretiminin en doğal ve zararı diğer çantalara oranla minimum seviye de olan bir çanta türüdür.

Bez çantalar uzun yıllar kullanılabilir, saklanabilir, doğaya vereceği zarar neredeyse sıfırdır. Geri dönüşüm özelliğine sahip olan büzgülü bez sırt çantası oldukça kullanışlı ve kullanımı da son derece rahattır.

buzgulu-sirt-cantasi.jpg

Anaokuluna giden bir çocuk, liseli gençler, üniversite öğrencileri, çalışanlar ve diğer herkesin kullanabileceği bir çantadır. Alışverişe giderken ya da günlük kullanımlarda tercih edilmektedir. İsterseniz geziye çıkarken ya da doğa da yürüyüş yapmak istediğiniz de yanınıza alabileceğiniz varlığını hissetmeyeceğiniz, sizi rahatsız etmeyecek tasarıma sahip büzgülü bez sırt çantaları çok moda. Modanın gündeminde yer alması ile büzgülü sırt çantaları popülerliğini bir kez daha kazanmıştır.

Ünlü markalar şimdilerde kendi reklamlarını yapmak ya da mağazalarında satışa sunmak için çeşitli bez çantaların üretimine başlamıştır.

sirt-cantasi0263.jpg

Kullanımı her geçen gün yaygınlaşmakta olan bu çantalar her kesime ve sınıfa hitap etmektedir.

Farklı birçok desen ve şekilde tasarımlara sahiptirler. Ayrıca hazır üretilen ürünlerin yanı sıra sizin de tasarımda payınızın olabileceği büzgülü bez sırt çantaları da mevcuttur. Kendi tasarımınızı yapabilir, arkadaşınıza hediye edebilir veyahut kendiniz kullanabilirsiniz.

Sırt çantası satın almak için istecanta

Size özel büzgülü sırt çantaları eşsiz olmanıza yardımcı olacaktır.
Ağzının büzgülü olması güvenli kullanımı da beraberinde getirmektedir. Hırsızlık vakalarına karşı tam koruma sağlamaktadır. Uygun fiyatlara büzgülü bez sırt çantaları elde etmek şimdi çok kolay. Hem toplu satışlarda hem de perakende satışlarda fiyatlar son derece makuldür.

Monday, November 14, 2016

Toptan Bez Çanta

Önemi Gittikçe Artıyor

Bez çanta günden güne daha çok önemi anlaşılan ürünler arasında. Son zamanlarda bez çanta kullanımı özellikle gençler tarafından trend haline geldi. Hem poşet olarak hem de aksesuar çanta olarak kullanılıyor. Birçok kadın kombinini tamamlamak üzere ben çantalar kullanmaya başladı. Resimli desenli birçok renklerde modeli mevcuttur. Bez çantalar güzel olduğu kadar yararlı da bir üründür.
bez-canta-25.jpg

Günün Modası Bez Çantalar
Moda olmasıyla ünlenen bez çantaların aslında plastik poşetlere karşı bir işleyişinden bahsetmek gerekir. Çevreye duyarlı olan kişiler bez çanta kullanmaktan vazgeçmiyor. Hem insan sağlığına daha uyumlu hem de nefes alabilen bez çantaların kullanım alanları geniştir. Toptan bez çanta ürünlerini hem uzun süre kullanabilir hem de her işiniz için kullanabilirsiniz. İsterseniz alışverişlerinizde poşet torbalar gibi isterseniz de normal çantanız olarak kullanabilirsiniz. Seyahat ederken veya iş yerlerinizde bez çantalarla da tarz olabilirsiniz. Birçok kişi bu akıma uydu ve ellerinde bez çantalarla geziyorlar. Görünüşü de kişiye oldukça tarz bir hava katıyor.

toptan-bez-canta-11.jpg
Birçok Tasarım Seçeneği
Bez çantalara birçok boyama ve tasarımlar yapılması mümkün. Zevkinize göre nasıl isterseniz şekillendirebilirsiniz. Bez çantaları birçok yerde bulmanız söz konusudur. Son zamanlarda hediye edilmek üzere de alınan bez çantalar birçok firmanın da ilgisini çekmiş durumda. Toptan bez çanta ürünleri oldukça hoş ve her zevke uygun olarak hazırlanabilir. Gerekli işlemeler ve renklerle size uygun modelleri bulabilirsiniz.7istecanta-11.jpg

Ekolojik Denge İçin Bez Çanta Kullanımı
Hem ekolojik denge için hem de kullanımının elverişli ve uzun süre olabilmesinden dolayı temiz bir çevre için firmalar toptan bez çanta alımı yaparak bu öneme ayak uydurmalılar. Bez çantalar birçok firma tarafından kullanılarak reklamlarını da yapıyorlar. Birçok fuar ve festivallerde kullanılan bez çanta kullanımı gittikçe artıyor. Son zamanlarda en çok bez çantaları kullanan firmalar ön plana çıkıyor.

Monday, November 7, 2016

Baskılı Bez Çanta

Özgünlüğünüzle Fark Yaratın

Salaş ve organik görünümüyle bezcanta
bir yaşam şeklidir. Kişiselleştirme konusunda üstüne toz kondurmayan bu bez çantalar hem çevreye duyarlılığı hem de görünüşleri ile dikkat çekiyor. Genelde krem renginin sadeliğini yansıtan baskılı bez çanta ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Organik görünümü seven ve her eşyanızın bir arada olmasını isteyen biriyseniz bez çantalar tam size göre demektir. İstediğiniz şekilde baskılı bez çantanızı kişiselleştirebilir ve kendi tarzınızı çantanıza iliştirebilirsiniz.
baskili-bez-canta.jpg

Sevdikleriniz İçin harika Bir Hediye

%100 doğal olan bez çantalar sevdiklerinize verebileceğiniz oldukça güzel bir hediyedir. Farklı baskılar ile ister sevdiklerinizin tarzına göre isterseniz de mizahi veya faklı mesajlar içeren baskılı bez çanta modelleri ile sevdiklerinize hoş bir hediye sunabilirsiniz.

Kolay ve Pratik

Kolay temizlenmesi ve kolay taşınabilmesi sayesinde bez çantalar favoriniz olacak. Siz de bu akıma eşlik etmek istiyorsanız, sadelik ve doğallığın yarattığı modaya ayak uydurmak istiyorsanız bez çantalar tam da aradığınız doğallığı yansıtacak. Yüksek kalite kumaş kullanılarak üretilmiş bu bez çantaların baskısı su bazlı olduğundan kumaşın nefes almasını engellemez ve kumaşın doğallığını azla bozmaz. Kanserojen madde içermediğinden doğallığınızdan asla ödün vermeyeceksiniz. İster plajda ister alışverişte, ister sokakta yani kısacası istediğiniz her ortamda kullanabileceğiniz baskılı bez çanta doğallığı şık bir şekilde kullanımınıza sunuyor.
baskili-canta.jpg

Her Şekilde Kombin Oluşturabilirsiniz

Baskılı bez çantaları her kombine uyarlayabilirsiniz. Sadeliğinizden ödün vermeden şık ve rahat bir kullanım için dilediğiniz şekilde çantanızı kişiselleştirebilir, dilerseniz boyayarak dilerseniz sevdiğiniz ve sizi yansıtan objeleri çantanıza dikebilirsiniz. En güzeli de farklı çanta türlerinde yapamadığınız bu kişiselleştirmeleri bez çantanızda uygulayarak size özel eşi benzeri olmayan bir çanta yaratabilirsiniz. Kısacası kitap fuarlarının ve organizasyonların vazgeçilmezi olan ve artık sokaklara kadar inen bez çanta akımına ayak uydurup rahat kullanım ve şık görünümü aynı anda yaşayabilirsiniz.

bez-canta-baski.jpg