Thursday, December 15, 2016

Dönemin Trendi : Bez Çanta

Plastik maddelerden yapılan poşet ve torbalar hepimizin bildiği gibi doğamızla karışabilen çözülebilen bir yapısı yoktur. Dolayısıyla bu tahribatın tam anlamıyla giderilebilmesi için 400 yıldan fazla süre gerektirmektedir ki bu durum nesillerinde büyük bir tehlike ile karşı karşıya kaldığını gösterir. Ancak son yıllarda hanımların yeni gözdesi bir ürün var. Hemen hemen her eve giren, desenli-desensiz pamuk kumaştan yapılan çoğu zamanda reklam amaçlı promosyon bez çantalardan bahsediyoruz.

Son zamanlarda kullanımı çok yaygınlaşan bez çantalar, plastiklere göre hem aksesuar şıklığı açısından hem de kullanışlılığı açısından çok üstünlükleri var. Öğrenciler kitap ve kırtasiye eşyalarını, ev hanımları el işi malzemelerini, pazar alışverişine gidenlerin meyve sebzeyle doldurduğunu bazen de aldığı yada taşıdığı ürünün gizli kalmasını isteyenlerin promosyon bez çantalardan kullanmak istediğini biliyoruz. Bez çantalar hemen hemen her eşyaya misafirlik ediyor.

Bez Çanta Seçimi

untitled-1.jpg

Bu konuda erkeklerde çok sık karşılaşılan bir durum bayanlarda da var. Şöyle ki; erkekler elinde taşıdığı ister bez ister plastik poşet olsun üzerindeki resim ve yazılarda bayanlara hitap eden ürünler olduğunda taşımak istemediğini biliyoruz. Bayanlarında bez çantalarının üzerinde aynı şekilde erkeklere hitap eden reklamlı bez çantaları tercih etmediğini görüyoruz. Genel olarak hanımların fermuarlı ya da çıtçıtlı, renk tonları olarak açık renklerde, koldan askılı bez çantaları tercih ettiğini söyleyebiliriz. Günümüzde bir çok firma promosyon bez çantalardan yaptırmakta ve bunun müşteriler üzerinde çok etkisinin olduğunu söylemektedir.

Kendi Bez Çantasını Tasarlama

bez-canta-621982.jpg

Alışverişten döndüğünüzde mağazaların vermiş olduğu bez çantalara kendi zevk ve tercihinize göre birkaç ufak rötuşla sizlerde kendi bez çantanızı yapabilirsiniz. Çekmeceleri, fazlalıkları koyduğunuz sandığınızı veya boncuk kutunuzu açın. Elinize iğne iplik alarak önce tasarımınızı bez çanta üzerinde hayal edin. Ve gerisi artık sizin ellerinizde… Ayrıca değişik tasarımlar için internet sitelerinde promosyon bez çanta yapan firmaların sayfalarını da ziyaret edebilirsiniz.

Wednesday, December 7, 2016

BASKILI BEZ ÇANTA MODELLERİ

BASKILI BEZ ÇANTA MODELLERİ

Baskılı bez çantalar oldukça kullanışlı modelleri ile karşınıza çıkıyor. Çanta seçimi yaparken de bez çantaları görmezden gelemeyeceksiniz. Bez çantalarınız çeşitli tasarımlar ile kıyafetleriniz uyum sağlıyor. Çok kaliteli bez çantalar rahat kullanımı ile de çok beğeniliyor.

Peki siz baskılı bez çantaları kullanmayı hiç denemediğin mi? Fuar çanta seçenekleri de her zaman beğenilerek kullanılıyor. Kesinlikle dolabınızda en az bir tane baskılı çantanın bulunması gerektiğini düşünüyoruz. O halde siz de şık ve bir o kadar da kullanışlı olan baskılı çantaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kedili-canta13678.jpg

Çantaların amacına uygun olarak tasarlanan baskılı bez çanta modelleri ile yaşamınıza renk katıyor. Özellikle de yaz aylarında vazgeçilmez çanta modelleri arasında baskılı bez çantalar alınıyor.

Baskılı Bez Çanta Modellerinde Tasarım
resim-canta-924793.jpg

Çeşitli bez çanta örneklerini birçok yerde görmek mümkün oluyor. Yaşamınıza renk katacak olan birbirinden şık olan baskılı bez çanta modelleri tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Siz de bu muhteşem güzellikte olan baskılı bez çanta modellerini çok beğeneceksiniz.

Ayrıca çeşitli desenlerini de baskı tekniği ile çantaların üzerine işleniyor olması modellerde çeşitlilik sağlıyor. Baskılı bez çanta dünyası kendi içinde rengarenk tasarımları ile tüm çeşitlerini kullanıcıya sunuyor. Kullanıcılar için fuar çanta örneklerini de sunuyor.
baskili-canta-12452.jpg

Baskılı Çantalar İle Şık Kombinler

Bez çanta alabileceğiniz site : işte çanta

Oldukça kaliteli ve kullanışlı olan çanta modellerini severek kullanmanıza kesin gözüyle bakıyoruz. Baskılı bez çanta çeşitlerinden birbirinden kaliteli ve renkli olan tasarımlar sıklığı yakalamanıza yardımcı oluyor. Kombinlerde çanta uyumu büyük ölçüde önem arz ediyor.

O halde şık kombinlerinizi tamamlayacak olan çanta için baskılı bez çantaları kesinlikle değerlendirmelisiniz. Bu şekilde baskılı bez çantaları nin şıklığını siz de kolayca yaşayacaksınız. Fuar çanta örnekleri de aynı teknik ile üretiliyor.