Monday, July 17, 2017

Promosyon Çanta Merkezi | 0212 643 21 00

Promosyon Çanta ihtiyaçlarınıza %100 organik bez çantalar ile çözüm ortağı oluyoruz. Çevre dostu ve geriş dönüşümlü bez çanta modellerimiz ile istenilen ebat,renk ve baskıda ham bez çanta üretiyoruz.

Toptan bez çanta imalatı yapan firmamızda acil ihtiyaçlarınız karşılamak için transfer baskı tesisi bulunmaktadır. günlük kapasitesi 3000 adet olan tesisimiz acil bez çanta baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak için kurulmuştur. Emprime ve Ofset baskılı talepleriniz için üretim süremiz 5-12 iş günü arasında adete bağlı olarak değişmektedir.

Firmamıza ait imalathane bulunmasının avantajı olarak en hızlı sürede bez çanta imalatlarınızı gerçekleştiriyoruz. 35 yıllık tekstil tecrübemiz ile kumaş çanta ihtiyaçlarnızı en hızlı şekilde karşılıkıyoruz. Garanti bankası, Pimapen ve bir çok firmanın promosyon bez çanta taleplerini en hızlı ve kaliteli şekilde tamamladık. Sektöre yön veren ve çevreci bez çanta kullanan bir çok firmanın çözüm ortağı olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Firmamız amaç olarak bez çanta kullanımını ülkemizde arttırmayı kendine görev edindiğinden dolayı min 10 adetlik siparişlerde bile müşterilerin taleplerini karşılamaktadır. Eticaret sitemiz olan istecanta.com üzerinden min 10 adetlik siparişler verebilirsiniz. Türkiyenin tek stoklu bez çanta deposu olan firmamız 80 den fazla pamuk bez torba çeşidiyle alanında tek bez çanta imalatçı firmasıdır.

Firmamız italya ve almanya başta olmak üzere bir çok firmaya bez çanta tedariği sağlamaktadır. Kalitesinden ödün veremeyen firmamız bez torba üretiminde her türlü ihtiyaçı karşılayabilecek yapıya sahiptir.

ofset 4 renkli bez çanta baskı hizmetimiz ile artık pamuk kumaşlara baskı yapılabilmektedir. Ayrıca 1000 adet altı siparişleriniz 4 renk bez çanta baskısı için transfer baskı kullanmaktayız. stoğumuzda bulunan bez çanta lara A4 ebatından A3 ebatına kadar baskı gerçekleştirmekteyiz.
Bize ulaşmak için 0212 643 21 00 nolu telefon numarasını kullanabilirsiniz.