Saturday, September 30, 2017

BEZ ÇANTA TRANSFER BASKI TEKNİĞİ

Bez çanta gün geçtikçe hayatımızda alan edinmiştir ve bu alanı gün geçtikçe genişletmektedir. Naylon poşetlerin çevreye verdiği zararlar arttıkça bez çanta bir ihtiyaç haline gelmeye başlamıştır. Promosyon, tanıtım, fuar, proje gibi birçok etkinlik amacı ile de kullanılmaktadır. Onlarca bez çanta modeli bulunmaktadır. Aynı zamanda bez çanta üzerine baskı da yapılabilmektedir. Bunlar arasında en çok tercih edileni transfer baskılı bez çanta modelidir. Firmamız baskısız ve baskılı bez çanta üretimi yapmaktadır. Sipariş vermek için bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


Baskılı Doğal Bez Çanta


Bez çanta üzerine yapılan baskı çeşitleri dörde ayrılmaktadır. Bunlar emprime baskı, serigrafi baskı, folyo baskı, ofset baskı ve transfer baskı çeşitleridir. Beş yüz adet ve üzeri siparişlerde altı renge kadar olan tasarımlarda emprime baskılı bez çanta üretilmektedir. Bin adet ve üzeri çok renkli tasarımlarda ofset baskı uygulanmaktadır. Beş yüz adet altındaki siyah renk bez çanta üzerine baskı siparişlerinizde serigrafi baskı veya folyo baskı uygulanmaktadır. Beş yüz adet altında, ham ve beyaz renkli tüm siparişlerinizde transfer baskılı bez çanta üretimi yapılmaktadır.


Transfer Baskılı Toptan Bez Çanta


Transfer baskı tasarımın ters çevrilmesi, transfer kağıdı üzerine çıktı alınması adımları ile başlar. Daha sonra yüksek ısı ve basınçlı baskı makinesinde her model için değişen teknik ayarlamalar yapılır. Baskıya hazırlanan bez çanta makinenin baskı bölümüne konulduktan sonra üzerine baskı yapılacak transfer kağıdı yerleştirilir. Makine belirlenen süre boyunca bez çanta üzerine baskı uygulanır. Süre dolduktan sonra ise transfer kağıdı bez çantadan ayırılır. Böylelikle transfer baskılı bez çanta hazırlanmış olur. Transfer baskı, bez çanta üzerine uygulandığında en canlı sonucu vermektedir. Transfer baskılı bez çanta üzerine fotoğraf baskısı gibi birçok baskı uygulanabilmektedir.

Aşağıdaki videodan transfer baskılı bez çanta, baskı aşamasını izleyebilirsiniz.

Toptan transfer baskılı bez çanta siparişi vermek veya daha detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.


İletişim Bilgilerimiz


Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.
Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 643 21 00
E-Posta: destek@istecanta.com
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta

Saturday, September 23, 2017

TOPTAN BEZ CLUTCH ÇANTA

Clutch Çanta Modelleri

Firmamız portföy çanta ve el çantası olarak da anılan clutch çanta çeşitlerini üretmektedir. %100 pamuk kumaştan üretilmekte olup kumaş ve ebada göre değişen farklı clutch çanta modelleri mevcuttur. Bunlar kumaş çeşitleri olmak üzere kanvas ve rips clutch çanta olarak ikiye ayrılmaktadır.


Kanvas Clutch Çanta

Kanvas clutch çanta, siyah ve ham renk olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Ölçüleri 25×18 cm’dir. Kanvas clutch çanta dört katmandan oluşmaktadır. İçi üç kat astar, dışı en kalın ham kumaş olan kanvas kumaştan oluşmaktadır. Üst bölgesinde ham renk için yıldız desenli, siyah renk için etnik desenli fermuar bulunmaktadır. Üst yan bölgesinde ise fotoğrafta görüldüğü gibi asmak ve tutmak için kısa bir kulbu bulunmaktadır. Kanvas clutch çanta en çok tercih edilen toptan bez çanta modelleri arasındadır.

Astarsız Rips Clutch Çanta

Rips clutch çanta modelleri 25×18 cm, 21×15 cm, 15×15 cm, 15×13 cm boylar ve üst fermuarlı, yan fermuarlı olmak üzere sekize ayrılmaktadır. Tek katman olan rips kumaştan oluşmaktadır. Bu yüzden astarsız rips clutch çanta ismini almıştır. Asmak ve tutmak için bir kulba sahiptir. Dilediğiniz şekilde kullanıma açıktır.
Clutch Çanta Kullanım Alanları

Doksanlı yıllarda gece hayatı, özel etkinlikler gibi amaçlarla kadınların kullandığı clutch çanta bugün hayatımızın her alanında kullanıma açıktır. Bunlara örnek verecek olursak clutch çanta, makyaj çantası, kalemlik, cüzdan, gözlük çantası gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Kanvas modeller su geçirmediğinden plaj bölgelerinde de kullanılabilmektedir.


Baskılı Promosyon Clutch Çanta

Clutch çanta üzerine baskı yapılabilmektedir. Promosyon clutch çanta siparişlerinizde beş yüz adet ve üzeri siparişlerinizde emprime baskı, beş yüz adet altındaki siparişlerinizde transfer baskı veya folyo baskı uygulanmaktadır. Promosyon clutch çanta siparişleriniz iş başlangıcından itibaren minimum 24 saat, maksimum yedi gün içerisinde tamamlanmaktadır. İş bitiminden sonra ürün aynı gün kargoya teslim edilmektedir. İstanbul ve 600 km’ye kadar mesafeye 1 iş günü içerisinde, diğer yurt içi bölgelere maksimum 3 iş günü içerisinde teslimi sağlanmaktadır. Tasarımlarınızı destek@istecanta.com adresine gönderebilir, detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.


Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta: destek@istecanta.com
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta

Wednesday, September 13, 2017

PROMOSYON ÇANTA İMALATI YAPAN FİRMALAR

Promosyon ürünler günümüzde birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Bu ürünlerin kalemden taşınabilir belleğe kadar birçok çeşidi mevcuttur. Promosyon bez çanta da bu ürünler arasındadır.

1-bez-canta-nereden-alinir-promosyon-bez-canta-imalati.jpg

Doğa Dostu Promosyon Bez Çanta

Bez çanta, %100 pamuktan üretildiğinden naylon poşetlerin aksine doğa dostudur ve uzun süreli kullanımlar için uygundur. Bu sebepten en uygun fiyatlı doğal marka konumlandırma stratejisidir. Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak için bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

2-dogal-promosyon-bez-canta-imalati-istanbul-eminonu.jpg

Neden Bez Çanta Kullanmalıyız?

1-Kimyasal maddeler içeren naylon poşetler, sadece toprağa değil, içlerine konulan sebze ve meyveler aracılığıyla insan sağlığına da zarar verebilirler.
2-Denizlere her yıl milyonlarca kilo plastik poşet atılıyor. Bu da denizde yaşayan canlı çeşitliliğinin azalmasına, canlıların neslinin tükenmesine sebep oluyor.
3-Işık altında kimyasal olarak daha küçük ve zehirli petro-polimerlere çözünen plastik poşetler, toprak ve suya geçerek toprak ve suyu zehirlerler.
4-Naylon poşetlerin aksine bez çanta daha uzun süre kullanılabilir ve doğa dostudur.

Promosyon Çanta İmalatı İstanbul

Firmamız İstanbul Küçükçekmece bölgesinde üretim yapmakta, Eminönü bölgesinde satış ofisi bulunmaktadır. Dilediğiniz takdirde ofisimizi ziyaret edebilir, stoktaki seksenden fazla modelimizi inceleyebilir, baskısız olarak satın alabilirsiniz. Firmamız ayda beş yüz binden fazla üretim kapasitesi ile sizlere hizmet vermektedir. Beş yüz adet ve üzeri promosyon bez çanta siparişlerinizde emprime baskı, beş yüz altındaki siparişlerinizde transfer baskı veya folyo baskı uygulanmaktadır. Bize destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilir, ürün ve fiyat bilgisi alabilir, tasarımlarınızı gönderebilirsiniz.

3-dogal-promosyon-canta-eminonu-bez-canta.jpg

Promosyon Bez Çanta Fiyatları

Firmamız uzun süreli tanıtım, reklam projeleriniz ve marka konumlandırma stratejileriniz için en iyi çözüm olan promosyon bez çantayı en uygun fiyatlarla sunmaktadır. 3.15 TL’den başlayan fiyatlarla size hizmet veren firmamız sektördeki 30 yıllık tecrübesi ile en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Fiyat ve ürün bilgisi için bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilir, tasarımlarınızı destek@istecanta.com mail adresine iletebilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

4-toptan-promosyon-canta-imalati-yapan-firmalar.jpg

İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.
Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta: destek@istecanta.com
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta