Monday, October 23, 2017

KANVAS ÇANTA NASIL YIKANIR

Doğa dostu çantalardan biri olan kanvas çanta, son yıllarda birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Hem kullanışlı hem de hafif olan bu kumaş çantalar, temiz tutulması da kolay olan çantalar arasındadır. Kumaş olduğu için lekelenme ihtimali yüksek olan kanvas çanta, temizlemesi çok da zor olmayan ürünlerdendir. Kanvas çanta kullanmaktan hoşlanan kadın ve erkekler için bu çantaların temizliği nasıl yapılır bütün detayları ile paylaşıyoruz. Hala kanvas çantaya sahip değilseniz ve sipariş vermek isterseniz 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.
Temizlik İçin Gerekli Olan Malzemeler


• Ilık su
• Leğen
• Çamaşır sabunu
• Yumuşak kıllı fırça ya da pamuklu bir bez


Temizleme Aşaması Nasıldır?

Sahip olduğunuz kanvas çanta ya da çantaların öncelikle boya veren bir yapıya sahip olup olmadığını test etmeniz gerekmektedir. Bunun için su dolu bir leğen içerisine çantanızın küçük bir kısmını yerleştirin. 10 dakika bekledikten sonra çantanızın boyasının akıp akmadığını kontrol etmek için pamuklu bir bez ya da kağıt havludan yardım alın. Eğer kağıt havlu ile sildiğiniz çantadan boya lekeleri geliyorsa, bu çanta yıkamaya pek de uygun değil demektir. Bu tür boya veren kanvas çanta modellerini yıkamak yerine lekeli bölgelerinin fırça ya da pamuklu bir bez ile silerek temizliğini sağlayabilirsiniz. Beyaz ve de ham olarak kullanılmış olan kanvas çanta modellerini yıkama işlemi için bütün çantayı leğen içine ılık suya basabilirsiniz. Çamaşır sabunu ile güzelce çantanızı yıkayıp bütün kirlerinden arınmasını sağlayabilirsiniz.


Makinede Yıkama

Promosyon çanta ve bez çantaları çamaşır makinesinde de yıkayabilirsiniz. Çantanızın etiketinde yer alan yıkama talimatları doğrultusunda çamaşır makinesi içinde de yıkama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tabi bu işlemi uygulamaya geçmeden önce bazı kanvas çantalar içinde yer alan karton ya da vinil kaplamaları çıkartmanız gerekmektedir. Çantanız yıkanıp kuruduktan sonra bu destekleri yeniden içine yerleştirebilirsiniz. Siz de kanvas çanta sahibi olmak isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Friday, October 13, 2017

BASKILI BEZ ÇANTA

Bez çantaların rahatlığını herkes bilir. Ve de doğa dostu olduklarını. Kullanımları hem bu kadar rahat hem de bu kadar kolay başka çanta yoktur. Dışarı çıkarken hemen yanınıza alabileceğiniz ve içini envai çeşit eşya ile doldurabileceğiniz geniş kapasiteli bir çantadır bez çanta. Her çeşit renk ve tasarımda baskılı bez çanta bulmak mümkün. Ünlü şairlerin sözleri ile süslenmiş ya da sevilen müzik enstrümanının yer aldığı veyahut rengârenk çiçeklerle süslenmiş bir baskılı bez çanta çok sevilecek ve çok benimsenecektir. Siz de baskılı bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bez çanta günümüzde artık o kadar popüler hale geldi ki birçok firma ve kamu kurumu bu çantalardan sipariş etmektedir. Üzerlerinde kendi reklamlarının bulunduğu ya da tasarımlarının gösterildiği bu çantaları da bu tip şirket ve kurumlarda görülmektedir. Çalışanlarına özel tasarıma sahip baskılı bez çanta veren şirketlerde var, üzerinde kendi kuruluşunun reklamı bulunan çantaları ücretsiz dağıtan şirketlerde mevcuttur. Artık her sınıftan insanın elinde görülen bu çantalar yapıcı özellik de taşımaktadır. Özellikle hem Türkiye de hem de dünya da ünlü moda şirketleri bez çanta üretiminde atağa kalkmıştır. Artık her mağaza ve satış alanlarında rengarenk baskılı veya baskısız bez çanta modelleri görebilmekteyiz.
İster hazır alabileceğiniz isterseniz kendinizin tasarlayabileceği size özel bez çanta yapmakta mümkündür. Rengini sizin seçtiğiniz ve tasarımını sizin yaptığınız bir bez çanta daha güzel ve orijinal olacaktır. Bunun için çeşitli imkanlar sunulmuştur. Şirketinizin reklamını yapabilecek bir çanta almak da, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz çantalar tasarlamakta şimdilerde çok kolay hale gelmiştir. Üstelik bu bez çantalar tamamen doğa ile dosttur. Plastik poşetlere ve diğer çantalara oranla kullanımı çok daha uzun sürmektedir ve çok daha sağlıklıdır. Doğaya minimum zarar vermekte ve dönüşümü çok kolaydır. Üstelik tasarımı tamamen size ait!
Hemen baskılı bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan ve destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.