Friday, November 24, 2017

Ucuz Toptan Hediyelik Eşya

Günümüzde hediyelik eşya pazarında oluşan zengin ürün çeşitliliği, tüketicilerin sevdikleri için hediye seçimi yapmasında kolaylıklar sağlamaktadır. Bu bolluk karşısında tüketiciler artık kişiye özel üretilen hediyelik eşyalara yönelmektedirler. Bu noktada hediyelik eşya bez çanta diğer hediyeliklere göre en kolay kişiselleştirilebilir ürün olarak göze çarpmaya ve tercih nedeni olmaya başlamıştır.

ucuz-toptan-hediyelik-istoc-bez-canta


Hem Ucuz Hem de Şık Bir Hediyelik

Sevdiklerine hediye bakanların aklına en ucuz ve en şık hediye olarak artık bez çantalar gelmektedir. Bez çantalar çok kullanışlıdırlar, hatta el çantaları çeşitleri kadın makyaj çantası gibi amaçlarla da kullanılabilmektedirler. Toptan hediyelik bez çanta deyince de herkesin aklına aylık beş yüz binden fazla üretim kapasitesi ile hizmet sunan İşte Çanta firması gelmektedir. Firma altmıştan fazla model seçeneğinin yanında müşterilerine istedikleri fotoğrafın baskısını toptan bez çanta üzerlerine bastırma fırsatı da sunmaktadır. Bunlara ilaveten bez çantalar diğer ucuz hediyelik eşyalara nazaran daha uzun ömürlüdürler. Yüzde yüz pamuk iplikten üretilen, yıkanabilir, çevre dostu ürünlerdir.

ucuz-toptan-hediyelik-esya-istoc


Otuz Beş Yılın Getirdiği Tecrübe

İstanbul’da hediyelik bez çanta imalatı yapılan iki bölgeden biri Eminönü, diğeri ise İstoç’tur. İnsanlar genellikle toptan hediyelikler için İstoç bölgesine gelirler. Toptan hediyelik eşya - bez çanta satışlarını İstoç 25. adada yer alan toptan satış mağazasında gerçekleştiren İşte Çanta firması, ayrıca online olarak istecanta.com sitesinden de siparişlerini almaktadır. Firma altmıştan fazla model ve 35 yıllık çanta sektörü tecrübesiyle hizmet vermektedir. İnsanların ucuz toptan hediyelik eşya ihtiyaçlarına en uygun ve hızlı çözümü bulan firma beş yüz adede kadar toptan transfer baskılı bez çanta siparişlerini bir iş gününde tamamlar ve aynı gün içinde kargoya vermektedir. Baskısız bez çanta modelleri stokta bulunması durumunda sipariş verildikten hemen sonra kargoya teslim edilmektedir. Ayrıca toptan hediyelik eşya kapıda ödeme seçeneği ile de müşterilerin beğenisine sunulmuştur. İstoç ham bez çanta üreticileri arasında bir numara olan İşte Çanta firmasından baskılı ya da baskısız toptan bez çanta siparişi vermek isteyenler 0 212 643 21 00 numaralı sabit hattan veya destek@istecanta.com e-posta adresinden ulaşabilirler.

Ucuz Toptan Hediyelik Eşya

Günümüzde hediyelik eşya pazarında oluşan zengin ürün çeşitliliği, tüketicilerin sevdikleri için hediye seçimi yapmasında kolaylıklar sağlamaktadır. Bu bolluk karşısında tüketiciler artık kişiye özel üretilen hediyelik eşyalara yönelmektedirler. Bu noktada hediyelik eşya bez çanta diğer hediyeliklere göre en kolay kişiselleştirilebilir ürün olarak göze çarpmaya ve tercih nedeni olmaya başlamıştır.

ucuz-toptan-hediyelik-esya-istoc

Tuesday, November 14, 2017

HAM BEZ ÇANTA FİYATLARI

Doğaya karşı uygulanan bilinçsiz tutum yüzünden yerküre, dolayısıyla insanlar birçok sıkıntı yaşamaktadır. Özellikle son zamanlarda çokça kullanılmaya başlanan petrokimya ürünler hem doğayı hem de insan sağlığını tehdit etmektedir. istecanta.com bez çanta sitemizin içinde fitalat ve kanserojen maddeler barındıran tela ve imperteks çantalar yerine tamamen ham bezden üretilmiş çantalar bulunmaktadır. Burada ana meselenin sadece uygun ham bez çanta fiyatları ile para kazanmak değil, asıl olanın değerli müşterilerimizin sağlığı olduğunu düşünüyoruz. Tabii bu düşüncelerimizden ötürü bazı tepkiler almıyor değiliz fakat biz firma olarak hep şunu savunuyoruz: Eğer elinizdeki ürünün doğal olduğunu, insan sağlığına hiçbir zararının dokunmadığını iddia ediyorsanız, bunu belgeler ile kanıtlayın. Onun için firmamızın bütün ürünleri TSE belgeli ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

toptan-bez-canta-fiyatlari.jpg


Neden Ham Bez Çanta?


Ham bez çantalar yüzde yüz doğal malzemeden üretilir ve cilt ile temasları halinde katiyen bir problem teşkil etmezler. Bir Kızılderili atasözünde bahsedilir ki ‘Dünyadaki son nehir kuruduğunda, son balık tutulduğunda, son ağaç kesildiğinde, insanoğlu paranın yenmeyecek bir şey olduğunu anlayacaktır.’’ ve firmamız da para kazanmak için insan sağlığıyla oynanmayacağını düşünerek daha tabii, daha sağlıklı olan ham bez çanta kullanımını desteklemektedir.


Fuar Çantası Olarak Bez Çanta

Fuarlara katılmak, reklam denilince akıllara gelen en etkili yöntemdir. Fuara katılan firmalar kendilerine gelen ziyaretçileri etkilemek adına çeşitli promosyonlarda bulunurlar. Fuar çantası olarak müşterilerine üzerlerinde firmalarının logosu baskılı ham bez çanta verenler bunun olumlu geri dönüşlerini almaktadırlar. Ayrıca naylon poşetin tek kullanımlık, dayanıksız, hatta çevreye zarar veriyor olması ham bez çantanın önemini katbekat arttırmaktadır.

ham-bez-canta-toptan-fiyatlari.jpg


Firmamızın Uygun Ham Bez Çanta Fiyatları


Bez çanta alanında uzmanlaşmış olan istecanta.com sitesi, 35 yıllık tecrübesi, 200’den fazla ajans ve dünyaca ünlü seçkin markaların referanslarıyla bez çanta severlerin bir numaralı adresi olmuştur. Sitenin bez çanta bölümünden toptan bez çanta fiyatları ile ilgili detaylı bilgilere kavuşabilirsiniz. Ayrıca 0 212 643 21 00 numaralı sabit telefon hattından ya da destek@istecanta.com e-posta adresi üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Thursday, November 2, 2017

RENKLİ BEZ ÇANTA MODELLERİ

Bez çanta %100 pamuktan üretilen doğal bir üründür. Naylon poşetlerin aksine geri dönüştürülebilir ve çevre dostu bir üründür. Uzun süreli kullanıma dayanıklı olan bez çanta her alanda size yardımcı olmaktadır. Birçok farklı bez çanta modeli mevcuttur. Bunların arasında renkli bez çanta modelleri de yer almaktadır. Renkli bez çanta modelleri şık görünüşü ve kaliteli dokusuyla kullanıcıların tercih sebebi olmaktadır. Siz de toptan renkli bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.Toptan Renkli Bez Çanta

Toptan renkli bez çanta modelleri ip büzgülü bez sırt çantası ve standart kol çantası olmak üzere iki çeşittir. İki çeşit de 35×40 cm ölçüye sahiptir. Renkli bez çanta modelleri gabardin kumaştan üretilmektedir. Modellerimiz yeşil, kırmızı, antrasit, mor ve siyah olmak üzere beş farklı renge sahiptir. Renkli modellerimizin renkleri tasarımcılarımız tarafından en çok tercih edilen, kombinlere uyan ve tarz yaratabileceğiniz renkler olarak seçilmiştir. Renkli modellerimizin tümüne baskes (folyo) baskı tekniği ile baskı uygulanmaktadır. Baskes baskı tekniği ile renkli bez çanta üzerine istediğiniz baskı uygulanabilmektedir. Aynı zamanda fotoğraf baskı uygulaması da yapılabilmektedir. Bu sayede renkli bez çanta modellerimiz hediyelik ve turistik amaçlarla da kullanılabilmektedir. Turistik bölgelerde görebileceğiniz renkli bez çantalar doğal olması nedeni ile de kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Renkli bez çanta modelleri spor malzemeleri taşıma amaçlı da kullanılabilmektedir. Size her alanda yardımcı olabilecek gabardin kumaş toptan renkli bez çanta modellerinin üretimini firmamız gerçekleştirmektedir. Aylık beş yüz binden fazla üretim kapasitesi bulunan seri üretim parkurumuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Otuz beş yıllık tecrübesi ile sektörde hizmet veren firmamızın iki yüzden fazla ajans ve seçkin dünya markalarıyla iş birliği bulunmaktadır. Siz de baskılı veya baskısız toptan renkli bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak, görüş ve öneride bulunmak için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca “istecanta” kullanıcı adıyla yer aldığımız instagram.com üzerinden bizi takip edebilir, en güncel kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.