Wednesday, December 26, 2018

Doğa İçin Tela Çanta

Kadınların olmazsa olmaz aksesuarlarından bir tanesidir çantalar. Farklı yapı ve şekilde çanta çeşitleri bulmak mümkündür. Bunlardan biri de pek çok yerde görmeye aşina olduğumuz tela çantalardır. Promosyon tela çanta olarak da geçen bu bez çantalar, alışveriş merkezlerinde ve diğer işletmelerde kullanılmaktadır.

Çoğunlukla tela çanta modeller üzerinde kurumun markası ve logosu bulunmaktadır. Çok amaçlı olduğu kadar sağlam olması ve uzun süre kullanılabilmesi ürünün artılarından bir tanesidir. Ayrıca tela çanta fiyatları oldukça uygundur. Bu çanta modeli, çevreye duyarlı kişi ve kurumların tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Promosyon Tela Canta

Doğa dostu olan tela çantaların geri dönüşümü de mümkün olmaktadır. Çevreye zararlı olan poşet ve plastik kullanımının azalması için kese ve bez çantalarının kullanılması gündemdedir. Tela çanta üreticileri de bu hususta dünya genelindeki nüfus artışı ve ham maddeye olan ihtiyacın çoğalması bakımından geri dönüşüm ürünlerine hassasiyet göstermektedir.

Tela Çanta Kumaşı

Tela çantaların geniş bir kullanım ağı bulunmaktadır. Bunlara örnek göstermek gerekirse; tekstil, kırtasiye, mağaza çantaları, özel cihaz çantaları, fuar çantaları, eczane ve sarraf çantaları gibi. Bunların ortak noktası ise promosyon tela çanta kapsamında değerlendiriliyor olmasıdır.

Bu çantaların imalatında kullanılan kumaş ise nonwoven isimli bir kumaştır. Kimi yerlerde elyaf kumaş diye de bilinmektedir. Tela çanta fiyatları talep edilen ürünün ebat ve miktarına, baskı biçimine göre değişebilmektedir. Çantanın satın alınmasında alan araştırması bu nedenle önemli olmaktadır.

İmal edildiği nonwoven kumaş sayesinde çantalar doğaya bırakıldıklarında bir yıl içinde çözünerek toprağa karışabilmektedir. Dokumasız olan bu kumaşın insan derisi ile temasında sakıncalı bir durumu bulunmamaktadır. Ürünler, tela çanta üreticileri tarafından yukarıda saydığımız kullanım yerlerine pazarlanmaktadır.

 Tela Canta

Tela Çanta Nasıl Yapılır

Sıklıkla kullanılan promosyon tela çanta, üzerinde firmaların kurumsal sloganlarını ve logolarını bulundurması nedeniyle, işletmesini tanıtmak isteyen firma sahiplerince tercih edilmektedir. Üretimde de işe çantanın kullanım amacının belirlenmesiyle başlanmaktadır. Bu doğrultuda talebe ve ihtiyaca uygun tasarımlar hazırlanmaktadır.

Ham kumaşlar dikiş atölyelerinde istenilen ölçe ve ebatlarda kesilerek çeşitli işlemlerden geçmektedir. Tela çanta üreticileri aldıkları siparişler üzerine baskılı ya da baskısız olacak şekilde ürünü hazırlamakta ve ilgili firmaya göndermektedir.

Çantalar iki farklı şekilde üretilmektedir. Bunlar: Makine ip dikişli ve ultrasonik dikişli olanlardır. Tela çanta fiyatları konusunda en doğru bilgiye, bu işle alakalı firmalardan bilgi almakla ulaşılabilir. İnternet üzerinden pek çoğuyla iletişime geçerek fiyat sormak mümkündür.

Wednesday, December 12, 2018

Neden Tela Çanta?

Neden tela çanta kullanmalıyız? Günümüzde plastik poşetlerin kullanımı oldukça arttı. Bir kişi yıl içerisinde ortalama 500 plastik poşet kullanıyor ve bu poşetler genellikle doğaya atılıyor. Plastikler yapıları gereği doğada çözünemiyor ve çevre kirliliğine neden oluyor. Bunun önüne geçebilmek adına tela çanta üreticileri, iplik haline getirilmeden, doğal ve kimyasal lifleri içerisinde barındıran özel bir yöntemle elde edilen Tela kumaşlarından çanta üretimine başladı.

Promosyon Tela Canta

Tela çantalar çevre dostu olmasından dolayı, birçok firma tarafından da tercih ediliyor. Plastik poşetler yerine, promosyon tela çanta kullanımına başlandı. Böylece çevre kirliliğinin de önüne geçerek aynı zamanda ülke ekonomisine katkıda bulunuyorlar. Hatta müşterilerini tela çanta kullanımına iterek bilinçlendiriyorlar. Hemen minimum 1000 adet olmak üzere tela çanta siparişi verebilirsiniz. Logonuzu & baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresine iletin kolaylıkla sipariş verin. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefondan da bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizde Tela Çanta Edinin

Tela çanta, özellikleri bakımından çoğu alanda kullanılmaktadır. Genellikle jeotekstil, sağlık, inşaat, hijyen ve giyim alanlarında kullanılan kumaş, oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Fakat esnek olmasına rağmen hiçbir zaman yapısı bozulmaz ve kıvrılmalara neden olmaz. Tela çanta üreticileri, kullanımı arttırmak amacıyla birçok farklı renk, desen ve çeşitte üretim yapmaktadırlar.

Hatta firmalar için özel olarak kendi logolarını ya da tasarımlarını basabilecekleri promosyon tela çanta modelleri de üretilmektedir. Böylece firmalar üzerlerinde logoları bulunan promosyon çantalar ile müşterilerini bilinçlendirerek ne denli çevre dostu ve duyarlı olduklarını gösterebilirler. Poşetlere nazaran tela çanta fiyatları oldukça uygundur. Sürekli kullanıldığından dolayı poşet israfını ortadan kaldıracaktır. Sizde tela çanta edinerek ve alışverişlerinizde kullanarak bu israfı önleyebilirsiniz.

Tela Canta

Yaşam Kalitenizi Arttırın

Çevremiz plastik poşetlerden dolayı kirleniyor. Bu poşetler doğada uzun yıllar boyunca kalıyor ve yok olmuyor. Çünkü çözünebilir bir maddeden yapılmıyor. Plastikler yaşam kalitemizi etkilerken, ülkemizin ekonomisine de büyük zararlar vermektedir. İleride büyük sorunlara yol açabileceğinden dolayı tela çanta üreticileri harekete geçerek, daha fazla üretim yapılmaktadır. Ayrıca tela çanta fiyatları konusunda da oldukça avantajlı fiyatlar belirlemektedirler.

Günlük yaşantınızda, alışverişlerinizde size tela çanta kullanımına önem vermeli ve firmaları bu konularda uyarmalısınız. Tela çanta fiyatları bütçenizi sarsmaz. Bir çanta 3 TL gibi fiyatlardan başlamaktadır ve uzun süre kullanılabildiğinden dolayı sürekli almanıza gerek kalmaz. Hatta firmalar için promosyon tela çanta fiyatları, toplu alım olduğu için çok daha uygundur. Hemen minimum 1000 adet olmak üzere tela çanta siparişi verebilirsiniz. Logonuzu & baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresine iletin kolaylıkla sipariş verin. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefondan da bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Wednesday, November 28, 2018

Deneyimli Tela Çanta Üreticileri

Firmamız tela çanta üreticileri arasında bulunmaktadır ve deneyimi ile sektöründe öncü sayılı firmalardandır. Günlük hayatta her alanda çok sık kullanılması tercih edilen bez torba çeşitleri tamamı doğal kumaştan yapılmış çevre dostu taşıma ürünleridir. Tek kullanımlık poşetlere göre çok daha avantajlı olan bez torbalar yıllarca kullanılabilecek kadar da sağlam ve de dayanıklıdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürettiğimiz tela çanta modellerimiz arasında promosyon tela çanta, kullanım şekline göre uzun saplı ya da elde tutulabilecek şekilde kısa saplı tela çanta, tek ve çift omuz askılı tela çanta gibi bir çok farklı modeller bulunmaktadır. Ayrıca farklı boyutlarda üretim yaptığımız tela çantaları için birbirinden farklı tasarımlar düşünerek ve üzerinde kullandığımız bir çok değişik aksesuar ile hem şık hem de uygun tela çanta fiyatları ile sizlere sunmaktayız.

Tela Canta Ureticileri


Promosyon Tela Çanta Avantajları


Promosyon tela çanta modelleri avantajlıdır çünkü tek kullanımlık poşetler bilindiği gibi petrolden üretilen malzemeden yapılmakta ve kullanıldıktan sonra da bir çoğumuz tarafından atılmaktadır. Atılan bu poşetler doğaya terk edilmekte ve bu durum da çevreye çok fazla zarar vermektedir. Toprağa karışan kimyasallar ise doğaya zehir saçmaktadır. Bu nedenle tamamen doğal ortamda çözünebilen ve geri dönüşümlü olan tela çantaları kullanmak doğaya verdiğimiz zararı da azaltmakta etkili bir çözümdür. % 100 pamuk malzemeden üretilen promosyon tela çanta modelleri üzerinde doğa dostu etiketi olanlar üzerinde hiç bir şekilde sağlığa zararlı boyalar kullanılmamakta ve bundan dolayı da hem insan sağlığı hem de çevre sağlığı açısından güvenle kullanılabilmektedir. Herhangi bir tanıtım sırasında promosyon için, fuarlarda gelen kişilere tanıtım amaçlı vermek için, okul veya dershaneye giderken ya da marketlerde kullanım için ve bunların yanı sıra kitapçı, kuyumcu, hediyelik eşya gibi sayısız sektörde tela çanta ihtiyacı olarak tela çanta üreticileri nerede ? diye düşünüyorsanız, bu işi kaliteli şekilde yapmakta olan firmamız uygun tela çanta fiyatları ile bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

Promosyon Tela Canta


Uygun Tela Çanta Fiyatları


Firmamız uygun tela çanta fiyatları ile bir çok müşterisinin ihtiyacını karşılamakta olup promosyon tela çanta satışları da yapmaktadır. Ham maddesi sadece pamuktan olan bezden imalatı yapılan torbalar çok amaçlı olarak her yer de ve herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen ideal çantalardır. Ayrıca maliyeti karton çantalara göre daha uygun olan bez çantalar plastik kökenli olanlara göre de daha sağlıklıdır. Müşterinin isteğine göre üzerine çeşitli baskılar da yapabildiğimiz tela çanta fiyatları oldukça ucuz olmakta ve firmamız bu şekilde kullanımının daha da artmasını hedeflemektedir. Ham maddesi, dikiş kalitesi, kullanım kolaylığı ve en önemlisi de insan sağlığını tehdit edici bir içeriğinin olmaması ile geri dönüştürülebilmesi tela çantaların kullanımının kesinlikle daha da yaygınlaşmasını ve tercih edilmesini sağlamaktadır. Ekoloji dostu olan tela çantalar geri dönüşüme ulaşamazsa da doğal şartlarda içerdiği organik besin değeri ile toprağa karışmaktadır. Tela çanta üreticileri arasında bulunan firmamız doğa için sizle el ele vermeye hazır.

Friday, November 23, 2018

Tela Nonwoven Çanta

Firmaların akılda kalıcılıklarını artırmak için son dönemlerde en gözde ürünü hiç şüphesiz promosyon tela çanta olmaktadır. Kolaylıkla hemen her yere ulaşabilen bu çantalar sayesinde kolaylıkla firma isimleri insanlara ulaşabilmektedir.

Basımını yaptıracağınız promosyon tela çanta ile binlerce kişi sizin reklamınızı gezerek yapmaya başlayacaktır. Bedavaya reklam tabelası hizmeti sayesinde potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşarak en kısa zamanda sipariş almaya başlayacaksınız.

Promosyon Tela Canta

Firmanız için büyük bütçe uygulaması gerektirmeyen promosyon tela çanta ile karlılık oranlarınızı çok daha kolay artırabileceksiniz. Firmanızın ismi ve logosu akıllarda çok daha fazla yer edecek ve hizmet verdiğiniz alanda ilk akla gelen firma sizinki olacaktır.

Tela Çanta Fiyatları


Firmanız için promosyon dağıtımı için tela çanta yaptıracak iseniz öncelikle tela çanta fiyatları konusunu araştırmanızı önermekteyiz.

Bütçe olarak tela çanta fiyatları şirketinizi çok sıkıntıya sokacak bir uygulama değildir. Ortalama 2,5 liradan başlayan fiyatlar söz konusu olmaktadır.

Aklınızda bulunması gereken en önemli nokta ise tela çanta fiyatları baskının kalitesi, üründe tercih edilecek kumaş ve renk seçeneklerine göre değişim gösterecektir. 1000 adet ila 5000 adet basım yaptırdığınız zaman yukarıda paylaştığımız fiyatlar geçerli olmaktadır.

Tela Canta Fiyatlari

Tela Çanta Üreticileri


Tela nonwoven çanta uygulaması için her şehirde hizmet veren tela çanta üreticileri bulunmaktadır. Genel olarak bu basımları yapan firmaların internet siteleri bulunmaktadır. Dolayısı ile firmayı ziyaret etmeden önce sitelerine göz atarak fiyat ve ürünler konusunda fikir edinebilirsiniz.

Dağıtımı yapılacak olan ürününüz tela çanta üreticileri tarafından en kısa zamanda size teslim edilecektir. Böylelikle sizde promosyon uygulamanıza tüm hızıyla başlayarak hemen satışlarınızı artırmaya başlayabilirsiniz.
Bulunduğunuz ildeki tela çanta üreticileri ile görüşmeler ayarlayarak ürün hakkında çok daha fazla bilgi alabilirsiniz. Unutmayınız ki ufak bütçeler ile yapacağınız promosyon çalışmalarınız firmanız için oldukça fazla kar sağlayabilir. Artık promosyon için kalem, magnet, çakmak vs dağıtımının geride kaldığı şu günlerde tela çantalar sayesinde çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Sokaklarda sizin şirketinizin ismi ve logosu ile dolaşan binlerce kişi demek size daha fazla karlı iş seçeneği demektir. Kar elde etmek için küçük yatırımlar yapmak firmanızı çok daha büyütecektir.

Monday, November 12, 2018

Toptan Hediyelik Ürünler Nereden Alınır?

Toptan hediyelik ürünler alın ve perakende satın! En güzel hediyelik toptan bez çanta modellerini bizden satın alabilirsiniz. Çünkü bez çanta gibi hediyelikler insanları her zaman mutlu eden küçük dokunuşlardır. Hediye seçimi önemli noktalardan biridir. Bu nedenle ülkenin her yerinde hediyelik eşya alanında hizmet veren yerler bulunmaktadır. Özellikle turizmin canlı olduğu yerlerde hediyelik eşya satan yerler çoğunluktadır. Bu alanda hizmet veren yerlerin hediyelik eşyayı toptan alması gerekmektedir. Bu noktada hizmet veren toptan hediyelik eşya firmaları bulunmaktadır. Hediyelik toptancı istoç, uygun fiyatlı hediyelik eşyaları ve binlerce ürün çeşidi ile hizmet vermektedir. Birbirinden farklı hediyelik eşyaların bulunduğu firmamız uygun fiyat avantajı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Uzun yıllar bu sektörde kaliteli hizmet sunan firmamız, müşteri beklentisine göre hareket etmektedir.

Toptan Hediyelik Urunler

Toptan Hediyelik Eşya Nereden Alınır

Hediyelik eşya işi yapan dükkanlar için önemli olan konu uygun fiyata ürün satın alabilmektir. Toptan hediyelik ürünler için fiyatın yanında kalite de önemli konular arasındadır. Firmamız, hediyelik eşya çeşitlerinin bol olması ve uygun fiyatlı hizmet sunması sayesinde birlikte çalıştığı firmalarla uzun yıllar sürebilecek anlaşmalar yapabilmektedir. Çünkü hediyelik eşya işi uzun yıllar sürebilecek güvene dayalı işlerden bir tanesidir. Sunduğumuz kaliteli hizmet ile müşterimizle ortak adımlar atmaya gayret etmekteyiz. Aynı zamanda firmamız müşterilerine farklı fikirler ve ürünler ile geniş çaplı hizmet vermektedir. Toptan hediyelik ürünler sipariş etmek isterseniz bize destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ucuz Toptan Hediyelik Eşya

Toptan hediyelik ürünler alanında iş yapabilmek için ürünleri toptan almak gerekmektedir. Ucuz toptan hediyelik eşya alanında hizmet veren firmamızın ürün çeşitliği fazladır. Toptan hediyelik eşya, bez çanta, toptan hediyelik çanta, kırtasiye, züccaciye ve daha birçok çeşitle hizmet vermekteyiz. Toptan pazarlanan ürünlerde ucuzluk söz konusudur. Toptan alışverişlerde düşen maliyet ile müşterinin yüzü gülmektedir. Hediyelik toptancı İstoç, uzun yıllardan beri bu alanda kendini kanıtlamış olup, müşteri beklentisini ve talebini kestirebilen bir firmadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız ile kaliteli işler ortaya çıkmaktadır. Verilen siparişin ardından hızlı teslimat ile müşteri mağduriyeti önlenmektedir.

Toptan Bez Canta

Hediyelik Bez Çanta İmalatı

Son yıllarda toptan hediyelik ürünler satışı ve imalatı artmış durumdadır. Her alanda kullanım rahatlığı sunan bez çantalar günlük hayatta, okul hayatında ve tatil zamanlarında sıkça tercih edilen bir modeldir. Farklı boylarda ve saplarda mevcut olan bu çantaların kullanım alanı her geçen gün artmaktadır. Aynı zamanda son zamanlarda en şık hediye seçeneklerinden bir tanesidir. Artık hediyelik eşya satan yerlerde bez çanta bulabilmek mümkündür. Farklı modellerde ve renklerde bulunan bu çantalar, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanıma uygundur. Toptan bez çanta alanında hizmet veren firmamızda farklı ürün çeşidi mevcuttur. Müşteri talebine göre farklı ebatlarda ve sayıda toptan bez çanta imalatı ve pazarlaması yapılmaktadır. Müşteri talebine göre bez çanta üzerine baskı ve logo çalışması yapılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen bu çantalar hediyelik eşya olarak, promosyon ürün olarak kullanılabilmektedir. Bizim gibi birçok hediyelik toptancı İstoç bölgesinde hizmet vermekte ve kolay ulaşım için sebep olmaktadır. Hemen destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 2100 numaralı telefondan bize ulaşarak toptan hediyelik ürünler hakkında bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.