Tuesday, January 30, 2018

Toptan Hediyelik Çanta Satıcıları İstoç

Çağımızın en büyük problemlerinden biri de çevre kirliliğidir. İçerisinde bulunduğumuz tüketim toplumunun bir zorunluluğu olarak sürekli yapılan harcamalar sonucu ortaya çıkan büyük çöp yığınları için hala tam manasıyla bir çözüm bulunmuş değildir ve bu çöp yığınlarının ortadan kaldırılabilmesi için tüm bireylerin birlikte hareket etmesi şarttır. Herkesçe yapılacak olan bu katkı sayesinde de doğayı eski ihtişamına kavuşturmak mümkündür. Bu katkıya bireysel olarak katılım sağlayabilmek için öncelikli olarak yapılması gereken, naylon poşet kullanımını ortadan kaldırmaktır. Zira naylon poşetler hem doğada birikerek kanserojen maddeleri meyve ve sebzelere bulaştırmakta hem de doğada yok olma sürelerinin uzunluğuyla bu etkiyi daha da kalıcı hale getirmektedir.


Yüzde Yüz Doğal Toptan Bez Çanta


Naylon poşet kullanımını ortadan kaldırmak ve doğa dostu bir yaklaşım sergilemek adına bez çanta kullanılması çok daha mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bez çantalar, naylon poşetler gibi tek kullanımlık değildirler ve naylon poşetlerin içeriğindeki kanserojen maddeler hiçbir şekilde meyve ve sebzelerinize bulaşmayacaktır. Ayrıca tamamen doğal malzemeler sayesinde bez çantalara farklı renkler de işlenebilmektedir.

toptan-hediyelik-canta-modelleri-hediyelik-toptanci-istoc


Toptan Hediyelik Çanta Modelleri


Eğer sizler de toptan bez çanta alarak doğa dostu bir yaklaşımla çevrenize katkıda bulunmak istiyorsanız, bu isteğinizi İşte Çanta ile uygulamaya dökebilirsiniz. İşte Çanta’nın sizlere sunmakta olduğu bez çantalar sayesinde hem bireysel hem de toptan bez çanta alarak kitlesel bir etkileşim başlatabilirsiniz. Renkli modelleri gabardin kumaş olan bu bez çantaların mor, yeşil, kırmızı, siyah ve antrasit renklerine sahip bir renk skalası bulunmaktadır. Bu harika ürünlere hemen sahip olabilmek adına İşte Çanta ile irtibata geçmek için 0212 643 21 00 numaralı telefonu arayabilir ya da destek@istecanta.com adresine e-mail yoluyla talepte bulunabilirsiniz.


Baskılı Toptan Hediyelik Çanta


Bez çantaları sadece kendiniz için değil, tanıdığınız herkes için alabilirsiniz. Toptan hediyelik çanta üretimi ve satışı da yapan İşte Çanta ayrıcalığı ile artık herkes doğa dostu bir atılım ile insanoğlunun dünyadaki karbon ayak izini küçültebilme imkanına sahiptir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz bez çantaların çeşitlerine gelecek olursak, 35×40 cm kol çantası ve 35×40 cm büzgülü sırt çantası olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Minimum 10 adet bez çanta alımına da baskes baskı yapılabilmektedir.

toptan-hediyelik-canta-saticilari-istoc


Toptan Bez Çanta – Hızlı Sipariş


Turistik bölgelerde de satışa oldukça uygun olan bez çantalar tüm giyim kombinlerine rahatlıkla uydurulabilmektedirler. Hediyelik bez çantalar ve tüm toptan hediyelik çanta modelleri İşte Çanta avantajıyla sizleri bekliyor. İşte Çanta iletişim bilgileri:
Telefon: 0212 643 21 00
Online Sipariş: destek@istecanta.com

Thursday, January 25, 2018

Doğal Ürünler - Hediyelik Toptancı İstoç

Çağın en büyük problemlerinden biri çevre kirliliğidir. İçerisinde bulunduğumuz tüketim toplumunun bir dayatması olarak sürekli yapılan harcamalar sonucu ortaya çıkan büyük çöp yığınlarına hala tam manasıyla bir çözüm bulunmuş değildir ve bu çöp yığınlarının ortadan kaldırılabilmesi için tüm bireylerin birlikte hareket etmesi şarttır. Herkesçe yapılacak olan bu katkı sayesinde de doğayı eski ihtişamına kavuşturmak mümkündür. Bu katkıya bireysel olarak katılım sağlayabilmek için öncelikli olarak yapılması gereken, naylon poşet kullanımını ortadan kaldırmaktır. Zira naylon poşetler hem doğada birikerek kanserojen maddeleri meyve ve sebzelere bulaştırmakta hem de doğada yok olma sürelerinin uzunluğuyla bu etkiyi daha da kalıcı hale getirmektedir.

hediyelik-renkli-bez-canta-modelleri-toptan-bez-canta

Doğal Toptan Hediyelik Ürünler

Toptan hediyelik ürünler alımı ve kullanımında naylon poşet kullanımını ortadan kaldırmak ve doğa dostu bir yaklaşım sergilemek adına toptan hediyelik çanta kullanılması çok daha mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bez çantalar, naylon poşetler gibi tek kullanımlık değildirler ve naylon poşetlerin içeriğindeki kanserojen maddeler hiçbir şekilde meyve ve sebzelerinize bulaşmayacaktır. Ayrıca tamamen doğal malzemeler sayesinde bez çantalara farklı renkler de işlenebilmektedir. Bez çanta satıcısı birçok hediyelik toptancı İstoç bölgesinde bulunmaktadır.

Hediyelik Toptancı İstoç Bez Çanta

Eğer sizler de toptan bez çanta alarak doğa dostu bir yaklaşımla çevrenize katkıda bulunmak istiyorsanız, bu isteğinizi İşte Çanta ile uygulamaya dökebilirsiniz. İşte Çanta’nın sizlere sunmakta olduğu bez çantalar sayesinde hem bireysel hem de toptan hediyelik çanta alarak kitlesel bir etkileşim başlatabilirsiniz. Renkli modelleri gabardin kumaş olan bu bez çantaların mor, yeşil, kırmızı, siyah ve antrasit renklerine sahip bir renk skalası bulunmaktadır. Bu harika ürünlere hemen sahip olabilmek adına İşte Çanta ile irtibata geçmek için 0212 643 21 00 numaralı telefon arayabilir ya da destek@istecanta.com adresine e-mail yoluyla talepte bulunabilirsiniz.

hediyelik-toptanci-istoc-kanvas-buzgulu-buzgulu-canta

Baskılı Toptan Hediyelik Çanta

Bez çantaları sadece kendiniz için değil, tanıdığınız herkes için alabilirsiniz. Toptan hediyelik çanta üretimi ve satışı da yapan İşte Çanta ayrıcalığı ile artık herkes doğa dostu bir atılım ile insanoğlunun dünyadaki karbon ayak izini küçültebilme imkanına sahiptir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz bez çantaların çeşitlerine gelecek olursak, 35×40 cm kol çantası ve 35×40 cm büzgülü sırt bez çanta gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Minimum 10 adet baskılı bez çanta alımına da baskes baskı yapılabilmektedir. Bu baskılı toptan hediyelik çanta modellerini bulabileceğiniz birçok hediyelik toptancı İstoç ticaret merkezinde bulunmaktadır. Toptan hediyelik ürünler almak ve müşterilerinize dayanıklı hediyelikler sunmak isterseniz 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden İşte Çanta’ya ulaşabilirsiniz.

Hemen Sipariş Verebilirsiniz

Turistik bölgelerde de satışa oldukça uygun olan bez çantalar tüm giyim kombinlerine rahatlıkla uydurulabilmektedirler. Hediyelik bez çantalar ve tüm toptan hediyelik ürünler İşte Çanta avantajıyla sizleri bekliyor.

İşte Çanta iletişim bilgileri:
Telefon numarası: 0212 643 21 00
Online Sipariş: destek@istecanta.com

Saturday, January 13, 2018

Baskılı Hediyelik Çanta Toptan

Çağın en büyük problemlerinden biri çevre kirliliğidir. İçerisinde bulunduğumuz tüketim toplumunun bir dayatması olarak sürekli yapılan harcamalar sonucu ortaya çıkan büyük çöp yığınlarına hala tam manasıyla bir çözüm bulunmuş değildir ve bu çöp yığınlarının ortadan kaldırılabilmesi için tüm bireylerin birlikte hareket etmesi şarttır. Herkesçe yapılacak olan bu katkı sayesinde de doğayı eski ihtişamına kavuşturmak mümkündür. Bu katkıya bireysel olarak katılım sağlayabilmek için öncelikli olarak yapılması gereken, naylon poşet kullanımını ortadan kaldırmaktır. Zira naylon poşetler hem doğada birikerek kanserojen maddeleri meyve ve sebzelere bulaştırmakta hem de doğada yok olma sürelerinin uzunluğuyla bu etkiyi daha da kalıcı hale getirmektedir.

toptan-hediyelik-urunler-hediyelik-canta

En Doğal Hediyelik

Naylon poşet kullanımını ortadan kaldırmak ve doğa dostu bir yaklaşım sergilemek adına bez çanta kullanılması çok daha mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bez çantalar, naylon poşetler gibi tek kullanımlık değildirler ve naylon poşetlerin içeriğindeki kanserojen maddeler hiçbir şekilde meyve ve sebzelerinize bulaşmayacaktır. Ayrıca tamamen doğal malzemeler sayesinde bez çantalara farklı renkler de işlenebilmektedir. Toptan hediyelik ürünler arasında en doğalı da bez çantadır.

 

En Geniş Renk Skalası ve Model Seçenekleri

Eğer sizler de bir bez çanta alarak doğa dostu bir yaklaşımla çevrenize katkıda bulunmak istiyorsanız, bu isteğinizi İşte Çanta ile uygulamaya dökebilirsiniz. İşte Çanta’nın sizlere sunmakta olduğu bez çantalar sayesinde hem bireysel hem de toptan hediyelik çanta alarak kitlesel bir etkileşim başlatabilirsiniz.  Renkli modelleri gabardin kumaş olan bu bez çantaların mor, yeşil, kırmızı, siyah ve antrasit renklerine sahip bir renk skalası bulunmaktadır. Bu toptan hediyelik ürünler hakkında bilgi almak ve hemen sahip olabilmek adına İşte Çanta ile irtibata geçmek için 0212 643 21 00 numaralarını arayabilir ya da destek@istecanta.com adreslerine e-mail yoluyla talepte bulunabilirsiniz.

ucuz-toptan-hediyelik-esya-hediyelik-canta-modelleri

 

Minimum 10 Adet Siparişlere Bakses Baskı

Bez çantaları sadece kendiniz için değil, tanıdığınız herkes için alabilirsiniz. Toptan hediyelik çanta üretimi ve satışı da yapan İşte Çanta ayrıcalığı ile artık herkes doğa dostu bir atılım ile insanoğlunun dünyadaki karbon ayak izini küçültebilme imkanına sahiptir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz toptan hediyelik çanta çeşitlerine gelecek olursak, 35×40 cm kol çantası ve 35×40 cm büzgülü sırt çantası olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Minimum 10 adet bez çanta alımına da ham ve beyaz renkte transfer baskı, renkli ve siyah modellerde baskes baskı yapılabilmektedir.

 

Vakit Kaybetmeden Sipariş Verebilirsiniz

Turistik bölgelerde de satışa oldukça uygun olan baskılı veya baskısız toptan hediyelik çanta modelleri tüm giyim kombinlerine rahatlıkla uydurulabilmektedirler. Hediyelik bez çantalar ve tüm toptan hediyelik ürünler İşte Çanta avantajıyla sizleri bekliyor. İşteÇanta iletişim bilgileri:

Telefon numaraları: 0212 643 21 00

Online Sipariş: destek@istecanta.com

Bez çantalarla ilgili videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Friday, January 5, 2018

Bez Çanta - Hediyelik Toptancı İstoç

Toptan hediyelik ürünler her geçen gün daha fazla talep görmeye başladı. Özellikle şirketler, özel günlerde çalışanlarına, üzerinde kendi beğenilerine göre seçtikleri logo veya desenlerin olduğu hediyeler vermektedir. Bez çantalar da hem kullanışlı hem de çevre dostu olmaları, hem çok renkli hem de çok çeşitli olmaları sebebi ile geniş bir kesime hitap etmektedir. Hediyeleriniz, kurumunuzu veya kişisel zevkinizi yansıtacak şekilde tasarlanmaktadır.

Bez çantalar pamuklu malzemeden üretildiği için hem çevreye zarar vermeyen hem de kolayca baskı yapılabilen ürünlerdir. Toptan hediyelik ürünler arasında en doğalı ve en uzun süre kullanılabilenidir. Birçok kurum bez çantaları uzun süre dayanıklı hediyelik eşyalar olmaları sebebi ile tercih etmektedir. Özellikle fotoğraf baskılı bez çantalar çok talep görmektedir. Bu çantaları kişisel zevkinize göre sipariş ederek özel günlerde sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Toptan bez çanta siparişleriniz için 0212 643 21 00’ı arayabilir veya destek@istecanta.com adresine e-posta atabilirsiniz.

hediyelik-toptanci-istoc-toptan-hediyelik-canta

Bez çantaların kullanım alanı oldukça geniştir ve istenildiği gibi çeşitlendirilebilir. Şık bir aksesuar olarak kullanılabildikleri gibi, market alışverişlerinde size yardımcı olacak oldukça dayanıklı ürünlerdir. %100 pamuklu materyalden üretildikleri için çevre dostudur. Naylon torbalar gibi çabucak yıpranmaz ve uzun süre kullanılabilir. Üretildikleri materyal sebebi ile üzerlerine kolayca baskı yapılabilir. Şirketinizin logosu, fotoğraflarınız, zevkine göre seçtiğiniz bir resim ile toptan hediyelik ürünler istediğiniz gibi renklendirebilir. Bez çantalarınızı farklı boy ve ebatlarda sipariş edebilirsiniz.

Bez çantalar çok bilindik hediyelere alternatif arayanlar için yeni, keyifli ve dayanıklı ürünlerdir. Doğal maddelerden üretildikleri için çabuk yıpranan eşyalardan farklı olarak çevreye zarar vermezler. Bu sebeple uzun yıllar sizi tanıtacak ve hatırlatacak hediyeler olarak tasarlanmaktadırlar. Baskıları çabucak yıpranmaz ve kalıcıdır. Toptan hediyelik çanta farklı ebatlarda üretebildiği için her türlü kullanıma uygundur ve tarafınızdan farklı renklerde sipariş edilebilir.

toptan-hediyelik-urunler-toptan-bez-canta

Toptan hediyelik çanta ürünlerine gösterilen ilgi de gün geçtikçe artmakta ve kullanımları yaygınlaşmaktadır. Günümüzde çok sayıda insanın elinde bu tarz eşyalarını görmeniz mümkündür. Toptan bez çanta modelleri naylon poşetlere, ağır el çantalarına alternatif ürünlerdir. İyi birer hediye oldukları için tercih edilmektedirler. Herkes tarafından kullanılabildikleri için geniş bir yaş grubuna hitap etmektedir. Sizde baskılı veya baskısız toptan bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.