Tuesday, February 27, 2018

Hediyelik Çanta: Toptan Bez Çanta

Günümüzde kullanımı oldukça yaygınlaşan toptan bez çanta, toptan hediyelik ürünler olarak da tercih edilmektedir. Dilerseniz baskılı dilerseniz baskısız üretilen bu toptan hediyelik çanta birçok insanın göz bebeği olmuş durumdadır. Ayrıca toptan bez çanta diğer hediyelik çantalara göre daha uygun fiyatta ve daha uzun süre kullanımda olması onu hediyelik eşya listesinde 1.sıralara çıkartmaktadır. Doğallığından ödün vermeyen, çevreye en ufak bir zararı olmadan yıllarca kullanılan bu bez çanta kadın müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir. El çantalarının makyaj çantaları gibi amaçlarla kullanılması ise kadın müşterilerimizin avantajlarından biridir. Herhangi bir yırtılma ve kopma olmadan uzun zamanlar kullanılan bez çanta naylon poşetleri tarihe gömecek gibi gözükmektedir.

Aylık 500 binden fazla üretim kapasitemiz mevcuttur ve farklı modellerde bez çantalarımız bulunmaktadır. Hediyelik toptancı İstoç bu konuda müşterilerimize birçok avantaj sunmaktadır. İşte çanta, hediyelik toptan bez çanta üretiminde oldukça hızlı ve çalışkandır. 500 adede kadar baskılı siparişlerin 1 iş günü içinde tamamlanması buna en güzel örneklerden birisidir. Hediyelik toptancı İstoç bölgesinde yer almakta olan İşte Çanta’dan baskısız siparişlerinizde ise kapıda ödeme seçeneği olmakta ve aynı gün kargoya verilmektedir.

toptan-bez-canta-hediyelik

Toptan Hediyelik Ürünler Nereden Alınır?

Toptan hediyelik ürünler nereden alınır?, ucuz hediyelik eşya fiyatları ne kadardır?, Toptan hediyelik eşya firmaları nelerdir? İstoç’taki satış ofisimiz hediyelik bez çanta satışı yapmaktadır. Hediyelik toptan bez çanta için iletişim bilgilerimiz; 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com.

Toptan bez çanta siparişlerinizde size her konuda yardımcı olabilmekteyiz. Detaylı bilgi ve sipariş vermek için 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinden bulunan merkez ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Bütçenizi yormadan, sevdiklerinize belki de farklı bir hediye imkanı sunan toptan bez çanta ürünlerimize bakmanızı tavsiye ederiz. Çevreye verdiği zararın azlığı, üzerine yapılan baskı sırasında kullanılan boyaların doğallığı, en güzel fotoğraflarınızı çantanızın üzerinde taşıma imkanı, uzun süre birçok amaca hizmet etmesiyle bez çantalar günümüzün yeni bir trendidir. Siz bu trendin dışında mı kalacaksınız?

Thursday, February 15, 2018

Toptan Hediyelik Çanta İstoç

Müşterilerinize seçenek sunmak için toptan hediyelik çanta modellerine mi ihtiyacınız var? Firmamız bez çanta sektöründe tüm Türkiye’ye gönderim sağlayan firmalardan birisidir. Toptan hediyelik çanta ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizden yararlanabilir, sipariş talebinde bulunabilirsiniz. Minimum 10 adet olmak üzere toptan satışımız bulunmakla beraber, pek çok firma bez çanta üzerine baskı için bizim firmamız ile çalışmayı tercih etmektedir. Bunun en büyük sebebi, satışlarımızın uygun olması ve tüm ürünlerimizin doğa dostu olmasından kaynaklanmaktadır. Toptan hediyelik ürünler denildiğinde öncü gelen firmalardan birisi olarak her daim size uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Uygun fiyatlarımız ve vermiş olduğumuz garantili hizmet ile beraber, bugün çok sayıda müşterimiz ve referansımız bulunduğunun da altını çizmek isteriz. Siz de toptan hediyelik ürünler arayışındaysanız toptan bez çanta siparişi vermek için bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

toptan-hediyelik-canta

Hediyelik Çanta Fiyatları

Toptan hediyelik ürünler satan bir firma olmakla beraber, toptan bez çanta satışı konusunda da öncü hizmet vermekteyiz. Bugün, bir bez çanta hediye dükkanı açmak isteyen girişimciler için en uygun fiyatlardan ürün hizmeti sunan bir firma olmakla beraber, siz değerli müşterilerimiz için kaliteli ürünler sunmaktayız. İsterseniz on adet, isterseniz on bin adet toptan hediyelik çanta siparişi verebilirsiniz. Toptan bez çanta satışları, firmamızın son zamanlarda en çok sipariş aldığı ürünlerin başında gelmektedir. Siz de firmamızdan indirimli ürün satın almak istiyorsanız, toptan satış seçeneğini tercih edebileceğinizin altını çizelim.

toptan-hediyelik-urunler

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Toptan bez çanta üreticisi olarak, sektörümüzde ilk akla gelen firmalardan bir tanesiyiz. Ürünlerimizin kaliteli ve fiyatlarımızın akla yatkın olması, bu ünvanı kazanmamızdaki en önemli etkenlerin başında geliyor. Toptan hediyelik çanta, bizzat fabrikalarımızda nitelikli personellerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Çeşitli girişimcilere ya da perakende giyim sektöründe hizmet veren meslektaşlarımızın, bugün sıklıkla alışveriş yaptığı firmalardan birisi olmaktan çok memnun olduğumuzu da belirtelim. Siz de yakın zaman içerisinde perakende giyim sektöründe hizmet verecekseniz ve sizin için uygun fiyatlı hizmet sunan bir firma arıyorsanız, toptan hediyelik çanta satışı gerçekleştiren bir firma olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtelim.

Wednesday, February 7, 2018

Çevre Dostu Toptan Hediyelik Çanta

Bez çanta kullanım yerleri çok çeşitlilik göstermektedir. Günümüzde firmalardan tutun, günlük alışveriş yapan insanlara kadar çoğunlukla tekrar kullanılabilen bez çantalar tercih edilmektedir. Faydaları oldukça fazladır. Her şeyden önce bez çantalar doğa dostudur. Bez çanta imalat ve üretiminde firmamız 35 yıllık tecrübeye sahiptir. Firmamızda üretilen bez çantalar %100 doğal ve %100 pamuktan imal edilmektedir. Eğer siz de çevremizin kirlenmesini ve ağaçların kesilmesini istemiyorsanız, o zaman çanta tercihinizi toptan bez çanta modellerinden yana kullanın.

hediyelik-canta-toptan-hediyelik-urunler


Toptan Hediyelik Ürünler İstoç

Toptan bez çanta modellerimizi hediyelik eşya olarak kullanabilirsiniz. Bu bağlamda en büyük avantaj, bez çantaların diğer hediyelik eşyalara göre uygun fiyatlı olması ve uzun süre kullanıla bilmesidir. Ayrıca birbirinden farklı modellerde bez çantalarımız mevcuttur. Clutch, Büzgülü, Sırt Çantası, Körüklü,El çantası ve b. 60 üzerinde farklı model üretimi yapılmaktadır. İsteğinize göre baskılı veya baskısız üretilebilir. Diğer sıradan toptan hediyelik ürünler bez çantalara karşın uzun süre dayanıklı değillerdir. Aynı zamanda toptan hediyelik çanta özelleştirmeye daha uygundur. İstenilen baskı uygulanmaktadır. İstediğiniz her renk ve modeli sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz taşıması kolay ve yaşamın her alanında kullanılabilir özelliklere sahiptir. Ayrıca çok amaçlı ve kullanışlıdır, sipariş ettiğiniz el çantalarını makyaj çantası olarak da kullanabilirsiniz. Siz de toptan hediyelik çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

toptan-hediyelik-canta-hediyelik-toptanci-istoc


Toptan Hediyelik Çanta

Müşterilerimize baskısız siparişlerinde kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri sunuyoruz. Hiç evden dışarı çıkmadan, siz isteyin, biz ayağınıza kadar getirelim. Baskısız siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Ürünleriniz faturalı bir şekilde adresinize gönderilmektedir.

Aylık beş yüz binden fazla üretim kapasitemiz olduğunu da belirtmek isteriz. İster yirmi adet, ister yirmi bin adet toptan hediyelik çanta siparişi verebilirsiniz.

Günümüzde de bir çok firma bez çantaları reklam ve tanıtım amaçlı kullanıyor. Diyelim ki yeni bir iş kurdunuz ve firmanın açılışına iki gün var, sipariş vermekte geç kaldığınızı düşünmeyin çünkü 500 adede yakın baskılı siparişleri 1 iş günü içinde tamamlayacağımıza garanti veriyoruz. Baskılı veya baskısız toptan bez çanta siparişlerinizde bize mail atabilir veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Siz de toptan hediyelik ürünler, modellerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.