Saturday, March 31, 2018

İstoç Toptan Hediyelik Çanta

Ürettiğimiz toptan hediyelik çanta modellerimiz %100 doğal olup elinize aldığınız da kalitesini ve yapay olmadığı anlayacaksınız. İnsan sağlığına zararı bulunmayan istoç çantalarımızın doğaya da zararı yoktur.

Hediyelik toptancı İstoç firmaları arasında yer almaktayız. Üreticiler arasında ürünlerimizin oldukça kaliteli ve kullanışlı olduğunu iddia ediyoruz ve aldığımız geri dönüşler bu söylediğimiz doğrular nitelikte.
Promosyon amaçlı olarak da kullanacağınız çantalarımız reklam için çok uygundur. Her türlü promosyonda kullanılır ve dikkatleri üzerinize çekersiniz.

Toptan Hediyelik Çanta

Ürünlerimize istediğiniz boyut ve şekilde baskılar yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin varsa elinizde çizim vb. şeyler onları biz yolluyorsunuz ve biz onları sizin için bir sanat eserine dönüştürüyoruz.

Naylon torbaların dünya ya ve insanlığa verdiği zararı illaki bir yerlerde duymuşsunuzdur. Ama bizim ürettiğimiz %100 pamuklu ürünlerimiz çevre dostu ve naylon poşeteler gibi doğaya zarar vermeyen cinstedir. Dünyanın her yerinde yasaklanmaya başlanan naylon poşetlerin yerine bizim ürettiğimiz %100 doğal ve organik ürün sayesinde dünya az da olsa zarardan kurtulmuş oluyor. Bu ürünler yüzde yüz doğal olduğundan çevreye hiçbir zararı olmamaktadır. Bununla ilgili yayınladığımız bir makalemizi okuyabilirsiniz.

Doğal hediyelikler ile ilgili yazımız >> Doğal Ürünler – Hediyelik Toptancı İstoç

Toptan hediyelik çanta denilince akla gelen işteçanta.com olarak biz, siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Toptan hediyelik ürünler ve bez çanta sektöründe de bir numaralı şirket.
Sipariş ve bilgi için: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL.

Toptan hediyelik ürünler nereden alınır sorusunun yatını veren Türkiye’nin bir numaralı bez çanta üretici firmamız siz değerli müşterilerimiz için daha iyi hizmet için çalışıyor. Ucuz hediyelik eşya fiyatları alanında her zaman en uygun fiyatları veren firmamız her zaman müşterilerini öncelik tutar. Firmamızın üretimini yaptığı gözlük kılıfı gibi birçok ürün ve model de bulunmaktadır. Gözlük kılıfı modeline aşağıdan göz atabilirsiniz.

Hediyelik Gözlük Kılıfı

Toptan hediyelik çanta baskısız siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneği ile her zaman kolaylıktan ve zaman tasarrufundan yana müşterilerin yanındadır. Hediyelik toptancı İstoç denilince akla gelen işteçanta.com alanında bir numaradır.
35 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Yüzlerce referansımız da bunları doğrular nitelikte.
Sipariş ve iletişim için: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL.

Saturday, March 17, 2018

Doğa Dostu Toptan Hediyelik Ürünler

Bez çantalar günümüzde çok popüler. Toptan hediyelik ürünler alacağınız zaman ürün seçiminde bu çantalar kesinlikle önceliğiniz olmalı. Bu çantaları kendi hayal gücünüze göre dizayn edebilir veya işi profesyoneline bırakabilirsiniz. Hediyelik toptancı İstoç konumunda İşte Çanta: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresi tam da sizin istediğiniz, hayalini kurduğunuz bez çantayı bulabileceğiniz yer.

toptan-hediyelik-urunler

Bez çantalarınızı baskılı veya baskısız olarak ürettirebilirsiniz. Hediyelik olarak kullanabildiğiniz bez çantalar, diğer hediyelik eşyalara göre daha uygun fiyatlı olması ve daha uzun süre kullanılabilir olmasıyla hediye seçiminizde önceliğiniz olacaktır. Farklı modellerde bez çantalar mevcut. Bez çantalarını el çantası olarak kullanabileceğiniz gibi makyaj çantası olarak kullanabilirsiniz. İstoç hediyelik eşya bulabileceğiniz İstanbul’daki konumunuz. Burada ise İşte çanta firması tam da sizin ihtiyaçlarınıza göre ürünler bulabileceğiniz nadide bir yer.

Hediyelik toptancı İstoç gibi yerlerde bulabilirsiniz ve toptan hediyelik ürünler nereden alınır diye sorarsanız toptan hediyelik çanta firmaları arasında İşte Çanta: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresi ucuz toptan hediyelik eşya bulabileceğiniz yer ve burada ucuz toptan hediyelik eşya fiyatları inceleyebileceğiniz gibi toptan hediyelik ürünler, toptan hediyelik çanta, toptan bez çanta satın alabilir, hediyelik bez çanta imalatı yaptırabilirsiniz. 500 adede kadar baskılı siparişleriniz 1 iş günü içinde tamamlanıyor. Baskısız siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneği sunuluyor ve aynı gün kargoya veriliyor ki en önemlisi günlerce beklemiyorsunuz. Ayrıca firmanın aylık beş yüz binden fazla üretim kapasitesi bulunuyor ki gerçekten devasa bir rakam. Burada toptan hediyelik çanta bulabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

hediyelik-toptanci-istoc

İşte çanta firması hediyelik çanta bulabileceğiniz veya kendinize alabileceğiniz uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleriyle sizlere hizmet veriyor. Baskılı veya baskısız olarak hediyelik çantalarınızı alabileceksiniz. İşte Çanta: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL iletişim bilgilerinden ulaşıp daha detaylı bilgi alabilir, internet sitelerini gezerek aklınızda fikir oluşturabilir, mağazaya giderek canlı olarak görebilir ve kararınızı verebilirsiniz.

Saturday, March 3, 2018

İşte Çanta - Toptan Hediyelik Çanta

Bez çantalar doğal olmaları ve siparişe özel baskı imkanına sahip olmaları nedeniyle, hediyelik eşya statüsünde de önemli bir konuma sahiptir. Kişisel tercihlerin yanı sıra, hediyelik eşya ticareti yapan firmalar arasında toptan hediyelik ürünler kategorisi için toptan hediyelik çanta ve son zamanlarda toptan bez çanta alımları yüksek oranlara ulaşmıştır. Günümüzde çevre dostu, sağlığa zararlı maddeler içermemesi nedeniyle tercih sebebi olan bez çantaları hediyelik eşya olarak alışverişte önemli bir yere sahip olmuştur. Hem modelleri hem de fiyatlarıyla, bez çantalar günümüzde diğer hediyelik ürünlere göre daha çok tercih edilmektedir. Farklı modellere sahip hediyelik bez çantalar, el çantası, askılı, sırt çantası şeklinde tasarlanmakta ve kullanıcılara günlük kullanım için geniş bir alan sağlamaktadır, örneğin el çanta modelleri makyaj çantası olarak kulanılabilmekte; askılı ve sırt çantası modelleri örneğin kırtasiye, kitap vb. malzemelerinizi taşımak gibi aklınıza gelebilecek her alanda size rahat ve dayanıklı bir kullanım deneyimi sağlayabilmektedir.

İşte Çanta sizlere her zaman en iyi fırsatları sunmayı amaç edinmiştir! İşte Çanta toptan hediyelik ürünler sınıfında da bez çanta modellerinde en iyisi olmayı hedefler. Baskılı ve baskısız olarak üretilebilen bez çantalarda, baskılı ürünlerde 500 adete kadar olan siparişleriniz 1 iş günü içerisinde tamamlanır, aynı zamanda baskısız ürünlerde kapıda ödeme seçeneğiyle siz değerli müşterilere aynı gün kargo imkanıyla kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar.

iste-canta-toptan-hediyelik-canta

Aylık beş yüz binden fazla üretim kapasitesiyle İstanbul Bağcılar’da (İstoç 25. Ada, No:78 - 0212 643 21 00 - destek@istecanta.com) bulunan İşte Çanta, birbirinden farklı ürün çeşitliliğiyle toptan hediyelik çanta modelleriyle de hizmetinizdedir.

Bez çanta ve torba imalatının yanında toptan hediyelik çanta imalatı da yapan İşte Çanta, online alışveriş yapabileceğiniz iştecanta.com adresinden hem ürün çeşitliliğini ve siparişlere dair detayları görüntüleyebilir, ürün fiyatlarını inceleyebilir hem de online alışveriş imkanıyla, ucuz toptan hediyelik eşya, toptan bez çanta alışverişlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Toptan hediyelik ürünler siparişleriniz ve iletişim için:

Adres: Mahmutbey mah. İstoç 25.ada, no:78 İstanbul/Bağcılar/ TÜRKİYE
Telefon: 0212 643 21 00, E-posta: destek@istecanta.com