Monday, April 30, 2018

Sevdikleriniz İçin Toptan Hediyelik Ürünler

Sevdikleriniz için en güzel ve en doğal hediyelik eşyalar kategorisinde yer alan bez çantalar, çevre dostu ve %100 pamuktan yapılan doğal ürünler olmaları sebebiyle sıklıkla hediyelik eşya olarak tercih edilmektedir.Birçok hediyelik toptancı İstoç bölgesinde yer almakta ve satış yapmaktadır. Toptan hediyelik ürünler arasında yer alan bez çantalar, hem baskılı hem de baskısız olarak üretimi yapılmakta olan çanta modelleri arasında yer almaktadır ve İstoç’ta satılmaktadır. Oldukça hızlı bir şekilde üretilebilen bez çantalarda, 500 adete kadar olan baskılı bez çanta siparişleri, tam olarak 1 iş günü içerisinde tamamlanabilmektedir.

Toptan Hediyelik Çanta

Baskısız olarak üretilmekte olan bez çanta siparişlerinde, kapıda ödeme kolaylığı ve aynı gün kargo avantajları da yer almaktadır. Aylık beş yüz binden daha fazla üretim kapasitesine sahip olan hediyelik toptancı İstoç 25. Ada bölgesinde bulunan İşte Çanta’ya, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL iletişim adreslerinden ulaşarak istediğiniz bez çantalar için sipariş verebilirsiniz. Oldukça uzun süreli kullanıma sahip olan bez çantalar, diğer hediyelik eşyalara göre çok daha sık tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra diğer hediyelik ürünlere göre de fiyatı çok daha uygundur.

Birbirinden farklı birçok modeli bulunan toptan hediyelik çanta modelleri içerisinde, büzgülü çanta, sırt çantası, plaj çantası, clutch çanta, postacı çantası, bez kol çantası ve renkli bez çantalar başta olmak üzere, daha birçok model yer almaktadır. Kol çantasının yanı sora el çantası modelleri de bulunan bez çantalarda bu el çantaları makyaj çantası gibi farklı amaçlar ile de kullanılabilmektedir. İstediğiniz hediyelik çanta modelini ister baskılı isterseniz de baskısız olarak tercih edebileceğiniz sitede, tek bir çantayı birden fazla kullanım amacı ile tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu çantalar tamamen doğa dostudur.

Konu ile ilgili diğer yazımız için >> Hediyelik Çanta

Toptan Hediyelik Ürünler

Toptan hediyelik ürünler, bez çanta ve promosyon çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta’ya 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL iletişim adreslerinden ulaşarak, ihtiyacınız olan her türlü toptan hediyelik çanta siparişini hızlıca verebilirsiniz. Sevdikleriniz için en doğal, en kullanışlı, en uzun süre kullanıma uygun ve farklı amaçlar için kullanabileceğiniz en güzel bez çanta modellerini sunmakta olan İşte Çanta sitesinden beğendiğiniz tüm ürünlerin siparişini anında verebilirsiniz.

Ayrıca basında da bu çantaların doğaya dost ve uzun ömürlü oluşu oldukça vurgulanmıştır. Aşağıdan örnek bir yazıyı okuyabilirsiniz.
https://www.sabah.com.tr/marmara/2017/10/13/pazarda-naylon-poset-yerine-torba-bez

Friday, April 20, 2018

Doğaya Dost Hediyelik Çanta

Siz de sevdiklerinize kendilerinin tasarlayabildikleri doğa ile dost hediyelik çanta hediye etmek istemez misiniz? Birbirinden renkli modeller içerisinden gabardin kumaş üzerine kendi tasarımlarının yer alacağı çantaları hediye etmeniz mümkün. Mor, antrasit, yeşil, kırmızı, siyah gibi farklı renklerin yer aldığı birbirinden farklı ürün çeşidinin bulunduğu firmamız aracılığı ile hediye etmeyi düşündüğünüz kişi için ister kendiniz seçim yapabilir, isterseniz aldığınız ürünü arkadaşınızın tasarlanması sağlayabilirsiniz. Birçok farklı modelin yer aldığı hediyelik toptancı İstoç ‘ta bulunan şubemizde sizleri bekliyor. Toptan hediyelik ürünler bulunduran firmamızden isterseniz perakende alışverişin yapılabileceği gibi toptan olarak da alışveriş yapabilirsiniz. İletişim için; telefon numarası 0212 643 21 00 ve eposta adresi destek@istecanta.com.

Toptan Hediyelik Çanta

Toptan hediyelik çanta olarak düşüneceğiniz Bu ürünlerin en büyük özelliklerinden bir tanesi %100 doğal malzemelerden üretilmesi ve doğa ile herhangi bir problem yaratacak nitelik barındırmamasıdır. Toptan hediyelik çanta olarak üretilen bu toptan hediyelik ürünler istendiği takdirde farklı renklerde de üretilebilir. Bu renk özelliklerinin haricinde tek bir renk olarak üretildikten sonra üzerine fotoğraf veya desen gibi baskılar firmamız aracılığı ile yapılabilmektedir.

Minimum 10 Adet olarak üretilecek olan bez çantalar üzerine istenen baskı işlemleri yapılabilmektedir. Üzerine baskes baskı yapılabilen ürün modellerinin ölçüleri 35×40 cm kol çantası olacak şekilde ve 35×40 cm büzgülü sırt çantası gibi çeşitleri mevcuttur. İstanbul’da birçok hediyelik toptancı İstoç gibi bölgelerde bulunmaktadır. Firmamız da bu bölge de yer almaktadır.

Toptan Hediyelik Çanta

Özellikle turistik bölgelerde yoğun bir şekilde satışı gerçekleştirilen bez çanta gibi hediyelik ürünler sadece turistler için değil bölge halkı için de yeni bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bölgede yaşayan firma, restoran, market gibi alışveriş noktaları kendi promosyonlarını yapmak amacıyla bu tür ürünleri tercih edebilmektedir. Hediyelik çantalar kişilere ulaştırıldığı andan itibaren kullandıkları süre boyunca üzerinde taşımış oldukları firma logosu veya yöreye ait herhangi bir logoyu uzun süre boyunca tanıtma imkanı sunarlar ve bu özellikleri sebebiyle de promosyon olarak tercih edilmektedir. Ülkeler arası seyahat yapan kişilerin ise en çok tercih etmelerindeki neden çantalarının üzerine gitmiş oldukları bölgeyi hatırlatabilecek nitelikte baskıların kullanılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Bilgi almak isterseniz; telefon numarası 0212 643 21 00 ve eposta adresi destek@istecanta.com.