Monday, June 18, 2018

Şimdinin Modası Toptan Hediyelik Çanta

Evet artık yaz ve kış boyu dışarda kullanabileceğiniz yüzde yüz zararsız kansorejen madde üretmeyen hiç bir zararı bulunmayan eskiden de kullanılan moda toptan hediyelik çanta modelleri sizlere bir sipariş kadar yakın. Dilerseniz resimli veya yazılı olarak da sipariş verebilirsiniz. Bir arkadaşınızın, eşinizin veya kardeşinizin doğum günü mü hemen siz de bu moda ve kullanışlı bez çantalardan minimum 10 adet hediye alabilirsiniz. Hanımların kullanım açısından çok rahat ettiği bu bez çantalar çocuklarınıza da sizlere de hem sağlık açısından hem kullanım açısından kolaylık sağlıyor.

Hediyelik Toptanci Istoc

Ayrıca minimum 10 adet kişisel olarak hediye veya kendinize özgü imzalar veya hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Ve hatta özel günlere özel örn: 10 Kasım için Türk Bayraklı veya Atatürk resimli çantalar da yaptırabilirsiniz. Okullarda öğrencilere eminiz harika hediyeler olurdu. Hem geçmişlerini bu toptan bez çanta modelleri ile hem de ilkelerimize ait bir görsel ile harika iş çıkarmış olursunuz. Üstelik istediğiniz kadar toplu sipariş verebilir ve özel indirimlerimizden faydalanabilirsiniz. Bize 0212 643 21 00 & 0212 526 78 78 numaralı telefonlardan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca @istecanta kullanıcı adımızla bizi Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Günümüz de artık ünlü, ünsüz herkes bu çantalar’dan alıyor. Ve kullanıyor. Peki neden ?
Toptan hediyelik çanta modellerinin özellikle hafif oluşu kullanıcıya kesinlikle bir artıdır. Ayrıca içine ne koyarsanız onun şeklini alır, isterseniz içinde cüzdanınızı,telefonunuzu,paranızı korkmadan saklayabileceğiniz özel ceplerimiz mevcuttur. Ayrıca hediyelik bez çanta modellerini isterseniz elinizde taşıyabilir isterseniz ayarlanabilir kolçağı ile boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Birçok modern dediğimiz o abartılı ve süslü çantalar da olmayan bu özelliği de kullanıcıya ayrı bir kullanım sağlıyor.

Toptan Bez Canta

Başka ne amaçla kullanabilirim?
Bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmış biz evine bir çerçeve içine toptan hediyelik çanta modellerinden birini asanı bile gördük. Ama diyelim ki kullandınız eskidi hiç korkmayın basit ama etkili yöntemler ile dikebilir tamir edebilirsiniz. Ya da artık kullanmak istemiyor musunuz ? Çocuklarınızın oyuncak torbası olabilir, ya da eski eşyalarını koyup saklayabileceğiniz bir bez çanta tamamen sizin hayal gücünüze ve ihtiyacına göre değişecektir bu.
Sınırsız ürün, aynı gün kargo avantajı ile daha fazla beklemeyin, hemen sizlerde toptan bez çanta siparişi verin ve yaz modasına uyun. İster hediye olarak, ister kendinize…

Ayrıca yaza damgasını vuracak bez çantalarla ilgili yazımız >> Toptan Hediyelik Çanta

Friday, June 1, 2018

Yaz Modası Toptan Hediyelik Çanta

Toptan hediyelik çanta, hediyelik eşya olarak kullanılabilen, en güzel ve en doğal ürünler arasında yer almaktadır. Tamamen pamuktan üretilen ve %100 doğal olarak karşınıza çıkan bez çantalar, hem baskılı hem de baskısız olarak üretilebilmektedir. Toptan hediyelik ürünler arasında ilk sıralarda yer alan ve çevre dostu olmaları sebebiyle de en özel hediyeler kategorisinde bulunan bez çantalar, baskılı ve baskısız olarak üretilerek en güzel hediyelik eşyalardan biri olmayı başarmaktadır. 500 adete kadar olan baskılı bez çanta siparişleri, bir iş günü içerisinde tamamlanabilmektedir. Baskısız bez çanta siparişlerinde ise kapıda ödeme kolaylığı sağlanmakta ve ayrıca aynı gün kargo avantajı da devreye girmektedir.

Hediyelik Toptanci Istoc

Bildiğiniz üzere İşte Çanta gibi birçok hediyelik toptancı İstoç bölgesinde bulunmaktadır. Aylık beş yüz binden daha fazla bez çanta üretim kapasitesine sahip olan İşte Çanta’ya, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden erişim sağlayarak, ilkbahar yaz modasının en güzel bez çanta modellerini anında sipariş edebilirsiniz. Hediyelik toptancı İstoç 25. Ada bölgesinde bulunan firma, en kullanışlı bez çanta modellerini size sunarak, sevdikleriniz için en anlamlı hediyelerden birini seçmenizi de kolaylaştırmaktadır. Bez çanta modelleri, diğer hediyelik eşyalara göre çok daha uygun fiyata sahip ürünler arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çok daha uzun süre kullanıma sahip olan bez çantalar, birçok kişi tarafından sadece bu özellikleri nedeni ile dahi tercih edilmektedir.

Farklı modellerden bez çantaların yer almış olduğu toptan hediyelik çanta sitesinde, bez sırt çantası, clutch çanta, plaj çantası, kol çantası, el çantası, cüzdan ve keseler, büzgülü bez çanta ve daha birçok modeli bulmanız mümkün olmaktadır. Bu modeller arasında bulunan el çantaları, makyaj çantası olarak da kullanılabilmektedir. Tek bir bez çantayı, farklı kullanım seçenekleri ile kullanabilmenizi sağlayan site, size en güzel ilkbahar yaz bez çanta modellerini de sunmaktadır.

Toptan Hediyelik Canta

Toptan hediyelik çanta imalatı yapan İşte Çanta sitesi, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresleri ile karşınıza çıkmaktadır. Bu adresleri kullanarak en yeni moda hediyelik bez çanta modellerini tercih edebilir, sevdikleriniz için en farklı hediyeyi siz seçebilirsiniz. Bu bez çanta modellerinin doğallığı ile ilgili basında yayınlanan aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz.

http://www.gazeterize.com/bolge/temadan-ayvalikta-bez-torba-kampanyasi-h652162.html