Tuesday, July 24, 2018

Toptan Hediyelik Çanta Modelleri

Yakın arkadaşınızın doğum günü ve özel günler kapıda mı? Şirket olarak verdiğiniz yemekte çalışanlarınızı mutlu mu etmek istiyorsunuz? Sevgilinize en önemli günde hediye almayı unuttunuz ve acil hediyeye mi ihtiyacınız var? Endişelenmeyin! işteçanta.com, toptan veya bireysel olarak minimum 10 adet satış seçeneği olan toptan hediyelik çanta modelleri sorununuzu çözüyor. Aylık 500 binden fazla üretim sağlayan fabrikalarımız, baskılı veya baskısız sınırsız farklı modelleri olan bez çantaları sevdiklerinizi mutlu etmeniz için piyasaya sürüyor.

Hediyelik Toptancı İstoç

Toptan hediye alımları, bütçe dostu olmakla birlikte çoğu firma tarafından sunulmayan bir hizmettir. Birçok hediyelik toptancı İstoç bölgesindedir. Siz de toptan hediyelik çanta satışı yapan ile işteçanta.com iş birliği yaparak toptan hediyelik ürünler ve modellerine ulaşımınızı kolaylaştırmaktadır. Verdiğiniz bir yemekte, davetlilerinizi memnun edecek hediyeler için istecanta.com’da farklı modelleri bulunan bez çantalardan istediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz. Üstelik 500 adede kadar varan baskılı siparişler 1 gün içinde tamamlanıp aynı gün içerisinde kargoya veriliyor. Toptan hediyelik ürünler alımı hiç bu kadar çabuk olmamıştı!

işteçanta.com sayesinde toptan hediyelik çanta tercihleriniz, baskısız modellerden oluşuyorsa kapıda ödeme ayrıcalığıyla aynı gün kapınıza kadar getiriliyor.
Arkadaşlarımızın doğum günleri hepimiz için en önemli günlerdendir. Arkadaşlarımızın sevindiğini görmek bizi en mutlu eden anlardan biridir. Yakınlarımızı mutlu etmek için en sıra dışı hediyeyi almak isteriz fakat her zaman uygun fiyatla orijinal fikirleri bir arada bulmak mümkün olmaz. işteçanta.com, sizin için en uygun fiyata kendi tasarımlarınızla oluşturduğunuz bez çantaları satışa sunuyor. Makyaj çantası olarak kullanılabilen el çantaları, büzgülü sırt çantaları ve arzu ettiğiniz renkte bulabileceğiniz kol çantaları hediyelik bez çanta seçeneklerinizi arttırıyor. Arkadaşınıza onunla geçirdiğiniz güzel günleri anımsatacak bir tasarım oluşturmanız sadece istecanta.com internet sitesine girmenize veya 0212 526 78 78 telefon numarasından firmayla iletişim kurmanıza bakıyor. Aynı zamanda firmanın hediyelik toptancı İstoç mağazasını da ziyaret edebilirsiniz.

Toptan Hediyelik Çanta

Toptan veya özel olarak arkadaşlarınıza hem uzun ömürlü hem de kullanışlı bir hediye vermek hiç bu kadar kolay olmadı! Kendine has renklere ve desenlere sahip bez çantalardan sipariş vermek istiyorsanız 7/24 destek@istecanta.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0212 526 78 78, 0506 136 33 99 ve 0553 760 00 02 irtibat numaralarından bize ulaşabilir veya Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL ve Cennet Mah. Barbaros Cad. No:45/A Küçükçekmece/İSTANBUL adreslerinden bizi ziyaret edebilirsiniz.

Wednesday, July 4, 2018

Kaliteli Toptan Hediyelik Çanta

Tarzımı buldum diyebileceğiniz; hatta kendi tarzımı oluşturdum diyebileceğiniz toptan hediyelik çanta modelleri en uygun fiyatlarla kapınıza kadar geliyor.
Her yaşa,her kesime uygun; kişiliğinizi yansıtmak istediğiniz,kullanışlı toptan hediyelik ürünler.
Tarzına tarz katmak için mükemmeldir.Her bayan güzel olmak ister;güzel olmak için güzel görünmekte gerektir. İşte toptan hediyelik çanta modelleri, sizi güzelliğe götürebilecek;güzelliğinize tarz koyabileceğiniz bir üründür.

Toptan Hediyelik Çanta

Bez çantalarının hediyelik eşya olarakta kullanılabileceğini biliyor muydunuz?
Ne alsam ki? Acaba bu olur mu? Aşırı mı kaçar? Beğenir mi? Diye düşünmekten kurtaracak mucizevidir.En çok sıkıntıyı ne almakla çeker ve seçim konusunda hem fikir olamaya biliyoruz!İşte bunlar içinde bir son! Baskılı veya baskısız üretilebilen hediyelik çantalar size kolaylık sağlıyor. Tek yapmanız gereken işteçanta.com adresini tıklamanız. Ayrıca sizin için yapılabilecekler bununla bitmiyor. Baskılı veya baskısız; sizin isteğinize kalmış bu ürünlerle herşey yapabilirsin! İster boya sen özgürleş; istersen bir fotoğraf seç biz basalım. Tercih senin.

Ayrıca bu senenin trendi olabilecek toptan hediyelik ürünler ve bez çanta modellerinde sınır yok! Satış yapmak isteyecekler için; aylık beş yüz binden fazla üretim kapasitesi de bulunmakta. Hatta 500 adede kadar baskılı siparişlerin 1 iş gününde de teslim ediyoruz.

Toptan Hediyelik Urunler

Sakin üzülmeyin tek seçim değil; oldukça farklı modellerimizde bulunmakta. İstediğin modeli bulabilirsin? Tek yapman gereken burada ki adrese tıklaman – işteçanta.com - bir göz atman ve istediğin modeli bulman.Tabi bizler bunlarla sınırlı kalmadık. Sizleri düşünüp daha kullanışlı halde bulmanızı istedik.Tek görüntü, çift amaç. El çantalarımız sadece bir çanta değil ayrıca makyaj çantası gibi amaçlarla da kullanılabilir. Bu konuda eminim kullanışı trolledik!
Bu ürün aslına bakılırsa yeni çıkan bir ürün değil; sadece yenilenmiş 100% pamuk bir ürün. Ve artık yenilenmesiyle her yüzü güldürebilecek bir ürün.