Monday, August 6, 2018

İstoç Toptan Hediyelik Çanta

Bez çantalar % 100 pamuktan üretilmiştir ve tamamen doğaldır. Bu sebeple bez çantalar toprağa atıldığında tamamen çözülür ve çevreye zarar vermez. Son derece çevre dostudurlar. Aynı zamanda çevreyi korurken, toptan hediyelik çanta fiyatları ile de kullanıcılarının ve ülkenin ekonomisine katkı yapmaktadır.

Toptan Hediyelik Canta

İşte Çanta stoklarında toptan hediyelik ürünler arasında tercih edilen birçok farklı toptan hediyelik çanta modeli bulunmaktadır. Tüm modelleri işteçanta.com adresinden inceleyebilirsiniz. Plaj çantaları, postacı çantaları, sırt çantaları, el çantaları gibi farklı modellerde aynı zamanda farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Bu modeller arasında en dikkate değer olanı gabardin modelidir. Gabardin kumaşından üretilen bez çanta - toptan hediyelik ürünler son derece kaliteli ve kullanışlı çantalardır.

Merkez Adres: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25. Ada No:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL
Tel: 0212 643 21 00, Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99, Mail: destek@istecanta.com

Sadece modelleri ile değil, aynı zamanda renkleri ile de dikkat çeken toptan hediyelik çanta modelleri mor, antrasit, yeşil, kırmızı ve siyah renklerde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Bunların dışında ucuz toptan hediyelik ürünler arayan kullanıcılarımız için farklı renklerde ve tarzlarda çok güzel seçenekler de stoklarımızda yer almaktadır.

Toptan Hediyelik urunler

Sizlere sırt çantası ve büzgülü sırt çantası şeklinde sunulan modellerin boyutları 35×40 cm’dir.
En az 10 adet sipariş verirseniz, istediğiniz herhangi bir görse ham renk modellerin üzerine transfer baskı tekniği ile, renkli ve siyah modellerin üzerine baskes baskı tekniği ile basılabilir. Çantalarınızın üzerinde yer alacak olan farklı tasarımlar, güzel renkler ve uyumlu modeller tüm kombinasyonlarla uyumlu hale getirilebilir. Böylece, yalnızca sizin tasarımınızı taşıyan ve hiç kimsenin sahip olamayacağı çantanızla son derece dikkat çekici olabilirsiniz.

Ayrıca, toptan hediyelik çanta siparişi verip renkli ve desenli mükemmel bez çantaları satarak turistik bölgelerde bu şekilde ek gelir elde edebilirsiniz. 300 adet ve üzeri sipariş verdiğiniz durumda, normalde 35×40 cm ebatlarında çantalar istediğiniz ölçülerde üretilip en iyi toptan hediyelik ürünler olarak size sunulabilir.

Merkez Adres: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25. Ada No:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL
Tel: 0212 643 21 00, Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99, Mail: destek@istecanta.com