Saturday, October 27, 2018

Toptan Hediyelik Çanta - 100% Doğal

Toptan hediyelik çanta modelleri 100% pamuk kumaştan üretilen ve doğal çantalardır. Bunların hem kol çantası hem de sırt çantası olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Standart olarak 35×40 cm ölçülerinde üretilen hediyelik bez çantalar doğa dostu oldukları ve sağlığa zarar vermediklerinden dolayı sıklıkla kadınların tercih ettikleri çantalardır. Bu çantaların dikkatleri üzerine çekmeye devam eden bir diğer özelliği ise sevdiklerinize özell olarak birbirinden farklı modellerde gabardin kumaştan imal edilerek üretilmiş olmasıdır. Bununla beraber yine söz konusu hediyelik bez çantalar en yaygın olarak hediyelik toptancı istoç yerleşkesinde bulunduğu için tamamen orijinal üretime sahip.

Toptan Hediyelik Canta

Baskılı Toptan Hediyelik Ürünler

Toptan hediyelik ürünler ve çantaları tamamen özel olarak baskı tasarımıyla da özelleştirme imkanınız bulunmakta. Sevdiğiniz adını işleyecek, sevginizi ifade eden sembolleri kullanacak ya da standart olarak en dikkat çeken tasarımlarla birbirinden baskılı hediyelik bez çantaların satışı yapılmaktadır. Minimum 10 adet olmak üzere hemen sipariş verebilirsiniz. Tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine ileterek hemen sipariş verebilirsiniz. Çevre dostu oldukları için toptan hediyelik ürünler kesinlikle kanserojen madde içermez. Bununla birlikte doğaya da faydalı olup yerli kumaştan imal edilmektedir. Bu da yerli sermayenin ve milli ekonominin kalkınması adına gerçekten de önemli bir atılımı meydana getirir. Baskılı siparişler tam 500 adede kadar sadece ama sadece 1 gün zarfında yetiştirilir ve adresinize hızlı teslimat garantisiyle ulaştırılır.

Mutsan’da yer alan genel imalat atölyesinde toptan hediyelik çanta üretimine yönelik olarak haftanın 6 günü aktif hizmet verilmektedir. Mahmutbey Mh, ada numarası 25, No: 78 üzerinden showroomumuzla da her anlamda irtibata geçebilmeniz mümkün ya da dilerseniz kesintisiz ulaşabileceğiniz destek@istecanta.com e-mail adresinden de tüm soru ve görüşlerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. Telefonla ulaşmak isterseniz 0212 643 21 00 numaradan yine tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 500 adet baskılı ham bez çantaların sadece bir günde tamamlanması mümkün olmaktadır. Bu da hızlı ve güvenli alışveriş adına son derece önemli bir yaklaşımdır.

Toptan Hediyelik Canta

%100 Pamuk Toptan Bez Çanta

Hediyelik toptan bez çanta tüm modelleri kesinlikle çevre dostu imal edilmektedir. Bu nedenle herhangi bir kuşku duymadan tüm modelleri gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Tamamen hakiki gabardin kumaş kullanılarak imal edildikleri için hem kol çantası hem de sırt çantası büzgülü modeli bulunuyor. Bu modelleriyle de kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında gelmeye devam eden bu modellerin her açıdan fark yaratmaya devam ettiğini kesinlikle dikkate almak gerekir. Tümüyle ortada duran bu özelliklerine dayanarak her anlamda kusursuz hizmet ortaya koymaktadır. Üstelik hediyelik toptan bez çanta modellerinin 7 gün 24 saat süregelen aktif hizmetle Mahmutbey Mahallesi, 25 ada numarası, 78 numara üzerinden İstoç’ta genel üretim merkezi yer almaktadır. İstanbul’un toptancı yeri Bağcılar’da yer alan bu üretim merkezini 0212 643 21 00 numaradan arayarak da ulaşabilirsiniz.

Friday, October 12, 2018

Çevreye Dost Toptan Hediyelik Çanta

Çevre duyarlılığının artmasıyla doğru orantılı olarak toptan hediyelik çanta satışı ve kullanımı da ülkemizde artmıştır. Günümüzde birçok mağaza bez torba kullanmaktadır. Toptan bez çanta satışı yapan İşte Çanta ‘da bu bilinçle ekoloji dostu çantalar üretmektedir.

Tamamı doğal malzemelerden üretilen bez torbalar uzun ömürlü olduğu için tekrar tekrar kullanılabilecek böylece de tasarruf sağlanacatır. 100% geri dönüşebilir kumaştan üretilen bez çantalar doğaya terk edildğinde dahi ayrışıp toprağa karışacaktır. Günlük hayatımızda en çok kullandığımız çanta ve torbaların doğa dostu ve doğal kumaştan yapılmış olmasını kim istemez ki?

Toptan Hediyelik Canta

Hediye olarak iyi bir seçenek olacak bez çantalarımızın birçok farklı modeli bulunmaktadır. Hediyelik toptancı İstoç’ta bulunan firmamızdan sipariş verebileceğiniz gibi Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No: 78 Bağcılar / İstanbul adresimizi ziyaret ederek de model ve renkleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Birbirinden farklı olduğu kadar renkli de olan bez çantalar sıcacık renkleri ile içinizi ısıtıcaktır.

Gabardin Toptan Hediyelik Çanta

Gabardin toptan hediyelik çanta modellerinin tamamı 100% pamuk kumaştan üretilmektedir. Uzun süreli olarak kullanılacak gabardin bez çantalardan tüm kullananlar oldukça memnun kalmıştır. İster kişisel olarak günlük hayatta ister promosyon ya da tanıtım amaçlı istenirse de hediyelik olarak sunulabilecek en iyi alternatiflerden biri olacaktır.

Toptan hediyelik çanta modellerine istediğiniz tasarım basılabilmektedir. İstenilen ölçü seçilip ödeme tamamlandıktan sonra tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresinize gönderebilirsiniz. Satış temsilcilerimiz tasarımınızı inceledikten sonra size onay maili atacaktır. Tasarımınızın çanta üzerindeki yerleşimi size mail olarak gönderilecek ve tarafınızdan onay istenecektir. Ortalama 3 iş gününde baskı işleminiz tamamlanıp, 2 ila 4 gün arasında da ürün teslimatınız gerçekleşecektir. 35×40 cm ebatlarında kol çantası ve büzgülü sırt çantası modelleri büyük ilgi görmektedir.

Toptan Bez Canta

Hava geçirgenliği olan doğal kumaştan üretilen gabardin büzgülü sırt çantası kalın ve dayanıklıdır. Sık dokuması sebebiyle imaj odaklı şık bir çantadır. Çok renk baskıya da uygun olan bu çanta özellikle dayanıklılığın fazla olması istenilen durumlarda tercih edilmektedir.

Kaliteli ve dolgun gabardin kumaşı ile üretilen, kol çantası olarak kullanılan gabardin bez çanta 35×40 cm boyutlarındadır. Kendi kumaşından dikilmiş 60 cm kulp uzunluğu bulunur. 220 gr kumaş kullanılan gabardin bez çantada baskı kalitesi ve ürün tokluğu göz doldurmaktadır.

Kırmızı, mor, siyah, yeşil, antrasit gibi renk seçenekleri ile toptan bez çanta siparişi verebileceğiniz gibi minimum 10 adet baskılı olarak da sipariş verebilirsiniz. destek@istecanta.com adresininden ya da 0212 643 21 00 numaradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Özellikle turistlerin ilgisini çekecek olan birbirinden renkli ve desenli çantalarımızın yanı sıra baskılı bez çanta modellerinin yer aldığı birçok hediyelik toptancı İstoç bölgesinde yer almaktadır. Siz showroom adresimize gelmek isterseniz Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No: 78 Bağcılar / İstanbul ‘da bulunan mağazamızdan da ulaşabilirsiniz.