Wednesday, December 26, 2018

Doğa İçin Tela Çanta

Kadınların olmazsa olmaz aksesuarlarından bir tanesidir çantalar. Farklı yapı ve şekilde çanta çeşitleri bulmak mümkündür. Bunlardan biri de pek çok yerde görmeye aşina olduğumuz tela çantalardır. Promosyon tela çanta olarak da geçen bu bez çantalar, alışveriş merkezlerinde ve diğer işletmelerde kullanılmaktadır.

Çoğunlukla tela çanta modeller üzerinde kurumun markası ve logosu bulunmaktadır. Çok amaçlı olduğu kadar sağlam olması ve uzun süre kullanılabilmesi ürünün artılarından bir tanesidir. Ayrıca tela çanta fiyatları oldukça uygundur. Bu çanta modeli, çevreye duyarlı kişi ve kurumların tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Promosyon Tela Canta

Doğa dostu olan tela çantaların geri dönüşümü de mümkün olmaktadır. Çevreye zararlı olan poşet ve plastik kullanımının azalması için kese ve bez çantalarının kullanılması gündemdedir. Tela çanta üreticileri de bu hususta dünya genelindeki nüfus artışı ve ham maddeye olan ihtiyacın çoğalması bakımından geri dönüşüm ürünlerine hassasiyet göstermektedir.

Tela Çanta Kumaşı

Tela çantaların geniş bir kullanım ağı bulunmaktadır. Bunlara örnek göstermek gerekirse; tekstil, kırtasiye, mağaza çantaları, özel cihaz çantaları, fuar çantaları, eczane ve sarraf çantaları gibi. Bunların ortak noktası ise promosyon tela çanta kapsamında değerlendiriliyor olmasıdır.

Bu çantaların imalatında kullanılan kumaş ise nonwoven isimli bir kumaştır. Kimi yerlerde elyaf kumaş diye de bilinmektedir. Tela çanta fiyatları talep edilen ürünün ebat ve miktarına, baskı biçimine göre değişebilmektedir. Çantanın satın alınmasında alan araştırması bu nedenle önemli olmaktadır.

İmal edildiği nonwoven kumaş sayesinde çantalar doğaya bırakıldıklarında bir yıl içinde çözünerek toprağa karışabilmektedir. Dokumasız olan bu kumaşın insan derisi ile temasında sakıncalı bir durumu bulunmamaktadır. Ürünler, tela çanta üreticileri tarafından yukarıda saydığımız kullanım yerlerine pazarlanmaktadır.

 Tela Canta

Tela Çanta Nasıl Yapılır

Sıklıkla kullanılan promosyon tela çanta, üzerinde firmaların kurumsal sloganlarını ve logolarını bulundurması nedeniyle, işletmesini tanıtmak isteyen firma sahiplerince tercih edilmektedir. Üretimde de işe çantanın kullanım amacının belirlenmesiyle başlanmaktadır. Bu doğrultuda talebe ve ihtiyaca uygun tasarımlar hazırlanmaktadır.

Ham kumaşlar dikiş atölyelerinde istenilen ölçe ve ebatlarda kesilerek çeşitli işlemlerden geçmektedir. Tela çanta üreticileri aldıkları siparişler üzerine baskılı ya da baskısız olacak şekilde ürünü hazırlamakta ve ilgili firmaya göndermektedir.

Çantalar iki farklı şekilde üretilmektedir. Bunlar: Makine ip dikişli ve ultrasonik dikişli olanlardır. Tela çanta fiyatları konusunda en doğru bilgiye, bu işle alakalı firmalardan bilgi almakla ulaşılabilir. İnternet üzerinden pek çoğuyla iletişime geçerek fiyat sormak mümkündür.

Wednesday, December 12, 2018

Neden Tela Çanta?

Neden tela çanta kullanmalıyız? Günümüzde plastik poşetlerin kullanımı oldukça arttı. Bir kişi yıl içerisinde ortalama 500 plastik poşet kullanıyor ve bu poşetler genellikle doğaya atılıyor. Plastikler yapıları gereği doğada çözünemiyor ve çevre kirliliğine neden oluyor. Bunun önüne geçebilmek adına tela çanta üreticileri, iplik haline getirilmeden, doğal ve kimyasal lifleri içerisinde barındıran özel bir yöntemle elde edilen Tela kumaşlarından çanta üretimine başladı.

Promosyon Tela Canta

Tela çantalar çevre dostu olmasından dolayı, birçok firma tarafından da tercih ediliyor. Plastik poşetler yerine, promosyon tela çanta kullanımına başlandı. Böylece çevre kirliliğinin de önüne geçerek aynı zamanda ülke ekonomisine katkıda bulunuyorlar. Hatta müşterilerini tela çanta kullanımına iterek bilinçlendiriyorlar. Hemen minimum 1000 adet olmak üzere tela çanta siparişi verebilirsiniz. Logonuzu & baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresine iletin kolaylıkla sipariş verin. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefondan da bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizde Tela Çanta Edinin

Tela çanta, özellikleri bakımından çoğu alanda kullanılmaktadır. Genellikle jeotekstil, sağlık, inşaat, hijyen ve giyim alanlarında kullanılan kumaş, oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Fakat esnek olmasına rağmen hiçbir zaman yapısı bozulmaz ve kıvrılmalara neden olmaz. Tela çanta üreticileri, kullanımı arttırmak amacıyla birçok farklı renk, desen ve çeşitte üretim yapmaktadırlar.

Hatta firmalar için özel olarak kendi logolarını ya da tasarımlarını basabilecekleri promosyon tela çanta modelleri de üretilmektedir. Böylece firmalar üzerlerinde logoları bulunan promosyon çantalar ile müşterilerini bilinçlendirerek ne denli çevre dostu ve duyarlı olduklarını gösterebilirler. Poşetlere nazaran tela çanta fiyatları oldukça uygundur. Sürekli kullanıldığından dolayı poşet israfını ortadan kaldıracaktır. Sizde tela çanta edinerek ve alışverişlerinizde kullanarak bu israfı önleyebilirsiniz.

Tela Canta

Yaşam Kalitenizi Arttırın

Çevremiz plastik poşetlerden dolayı kirleniyor. Bu poşetler doğada uzun yıllar boyunca kalıyor ve yok olmuyor. Çünkü çözünebilir bir maddeden yapılmıyor. Plastikler yaşam kalitemizi etkilerken, ülkemizin ekonomisine de büyük zararlar vermektedir. İleride büyük sorunlara yol açabileceğinden dolayı tela çanta üreticileri harekete geçerek, daha fazla üretim yapılmaktadır. Ayrıca tela çanta fiyatları konusunda da oldukça avantajlı fiyatlar belirlemektedirler.

Günlük yaşantınızda, alışverişlerinizde size tela çanta kullanımına önem vermeli ve firmaları bu konularda uyarmalısınız. Tela çanta fiyatları bütçenizi sarsmaz. Bir çanta 3 TL gibi fiyatlardan başlamaktadır ve uzun süre kullanılabildiğinden dolayı sürekli almanıza gerek kalmaz. Hatta firmalar için promosyon tela çanta fiyatları, toplu alım olduğu için çok daha uygundur. Hemen minimum 1000 adet olmak üzere tela çanta siparişi verebilirsiniz. Logonuzu & baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresine iletin kolaylıkla sipariş verin. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefondan da bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.