Monday, August 19, 2019

PROMOSYON BEZ ÇANTA

PROMOSYON BEZ ÇANTA

Günümüzde birçok marka, çeşitli reklam olanaklarını kullanmakta ve adını çeşitli yöntemler dâhilinde dört bir yana duyurmaktadır. İhtiyaçlar da göz önünde bulundurulduğunda promosyon bez çanta, bu konuda ilk tercih edilenler arasında yerini alır.

Market poşetlerinin ücretlendirilmesi ve insanların doğa konusunda bilinçlenmesiyle bez çanta kullanımı artmıştır. Yıkanabilir olması, geniş kullanım alanı sağlaması, ortalama olarak 100 ve daha fazla kullanıma imkan yaratması nedeniyle firmalar da promosyon bez çanta ve kullanımına yönelmiştir.

Promosyon Bez Çantanın Reklam Gücü

Promosyon ürünler, ilgili markaya birçok getiri sunmaktadır. Promosyon ürünler sayesinde markanın reklamı hemen her yerde yapılabilmektedir. Promosyon ürünlerin en önemli özelliklerinden birisi de insanlarda güçlü bir marka bilinirliği ve marka imajı yaratmak yönündedir. Marka bilinirliği ve yaratılan marka imajı sonucunda satışlarda ve firmanın büyümesinde büyük oranda artış meydana gelmektedir.

Promosyon ürünlerin başarısı insanlar tarafından günlük hayatta ne kadar sık kullanıldığına bağlıdır. Bu nedenle promosyon bez çanta, iyi bir reklam için tercih edilmektedir.

Promosyon bez çanta, müşteriler tarafından sevildiği takdirde sürekli olarak kullanılır. Kullanımının rahat ve plastik poşetlere göre şık olması nedeniyle de sıklıkla tercih edilir. Mevcut çantanın içerisine konularak alışverişlerde ya da direkt olarak çanta olarak kullanılabilir.

Promosyon Bez Çanta Nasıl Olmalıdır?

 

Bez çanta yasası çıktıktan sonra, marketlerde ve alışveriş mekrezlerinde bez çanta kullanımı yasaklanmıştır, ilgili yasaya buradan ulaşabilirsiniz

https://www.trthaber.com/haber/gundem/marketlerde-bez-torba-ve-file-zorunlu-olacak-400998.html

Marka bilinirliğini arttıran ve marka imajı yaratan promosyon bez çanta tasarımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Kişiler tarafından sık kullanılmasını sağlamak için ilk olarak beğenilmesi gerekir. Bu nedenle karışık tasarımlar yerine sade ve şık tasarımlar önerilmektedir.

Promosyon bez çanta yaptırırken, baskı yönüne ve bez çanta boyutuna doğru karar verilmelidir. Ürünün kullanım alanını dahilinde verilen bu karar, promosyon gücünü arttıracak ve marka bilinirliğini arttıracaktır.

Promosyon bez çantada dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı ise malzeme kalitesidir. Kalitesiz malzeme kullanılarak üretilen ürünler, kullanıcılar tarafından sevilmeyeceği için reklam açısından işe yarar olmayacaktır. Kaliteli ham bez, kaliteli baskı ve doğru ölçüler dâhilinde hazırlanan bir bez çanta her zaman kullanıcılar tarafından sevilir ve sürekli kullanım sağlanır.

Friday, July 12, 2019

Baskılı Bez Çanta

Baskılı Bez Çanta

Günümüzde bez çanta kullanımı oldukça önemli bir hale gelmiştir. Bunun en büyük nedeni ise, naylon ve plastik poşetlerin çevreyi kirletmesi, canlıların sağlığına zarar vermesi ve maalesef doğada çözünürlüğü olmamasıdır. Fakat naylon ve plastik poşetlerin aksine; bez çantalar geri dönüşüm özelliğine sahip olmasından dolayı çevre dostudur. Anti-bakteriyel özelliği sayesinde ise insanların diğer canlıların sağlığı için herhangi bir tehdit oluşturmaz. Oldukça dayanıklı olan bu çantalar, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Ayrıca işlevselliği ile dikkat çeken bez çantaların kullanım alanları geniştir. Pek çok renk ve çeşidi sayesinde her tarza ve zevke hitap eder. İster bez sırt çantası ister bez omuz çantası olarak kullanılabilir. Duyarlı ve bilinçli vatandaşlar bez çanta kullanımına özen göstermekte, bizler de üretici firma olarak bez çanta kullanımını arttırmak amacındayız.

Promosyon Ürünlerinde Bez Çanta

35 yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde; firmalar için promosyon ürünlerinin ne denli önemli olduğunun farkındayız. Sürekli rekabet halinde olan firmalar, promosyon ürünleri sayesinde kendi reklam ve tanıtımlarını yaparak hedef müşteri kitlesine ulaşmayı amaç ediniyor. Bu amaç doğrultusunda ise, seçilen promosyon ürün oldukça önemlidir. Çevre dostu, bilinçli bir firma olarak sizlerde bez çanta kullanımına özen göstererek, müşterilerinizin taktirini kazanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, kendi tasarımınızı ve logonuzu bez çanta üzerine baskılayarak, kalıcı reklam ve tanıtım yapabilirsiniz. Bez çanta imalatı %100 pamuklu kumaşlardan yapılmaktadır. Bu yüzden oldukça dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilir.  Sürekli olarak kullanılabilen ve insanların ihtiyaçlarını karşılayan promosyon ürünleri her zaman markaları bir adım öteye taşımaktadır. Tecrübeli firmamız iki yüzden fazla ajansa ve dünyaca ünlü markalara hizmet vermektedir. Sizde promosyon ürünlerinizde bez çanta tercih ederek müşterilerinize güçlü marka imajı yaratabilirsiniz.

0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com

Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar / İSTANBUL

 

Baskılı Ham Bez Çanta Kalitesi

Kullanılacak olan bez çantaların kumaşı kadar baskı kalitesi de oldukça önemli bir husustur. En kaliteli baskı teknikleri acil ve az sayıdaki siparişlerde transfer baskı ya da folyo baskıdır. Böylece transfer baskılı bez çanta siparişinizi gün içerisinde teslim etmekteyiz. Transfer baskı oldukça kaliteli görsel sonuç yakalamaktadır. Ayrıca yıkama esnasında renkleri solmaz ve dayanıklılığından dolay uzun yıllar kullanılabilir ve reklamınızı yapmaya devam eder.

Siparişleriniz için;

Deneyimli ve tecrübeli firmamızı tercih ettiğiniz taktirde; 500 adet altındaki baskılı bez çanta siparişlerinizde transfer baskı ya da folyo baskı uygulamakta ve gün içerisinde teslim etmekteyiz. 500 adetin üstündeki siparişleriniz de ise; arzu ettiğiniz renk ve ebatlarda özel üretim bez üretimi yapmakta ve emprime baskı yöntemi kullanmaktayız. Gerekli tüm bilgileri almak, toptan bez çanta fiyatların öğrenmek ya da sipariş vermek için, firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com

Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar / İSTANBUL

 

Thursday, March 7, 2019

Baskılı Toptan Bez Çanta

Son dönemlerde pek çok firmanın promosyon uygulamalarında ilk tercihleri baskılı bez çanta olmaktadır. 2019 yılında artık poşetlerinde paralı olması nedeni ile bez çantalara olan ilgi epeyce artacaktır. Firma olarak bez çantaları promosyon olarak kullandığınız zaman bedava reklam yapma şansını da yakalamaktasınız. Bez çantalar uzun ömürlü olması nedeni ile sokaklarda pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Dolayısı ile kişi sizin firma bilgilerinizin yazdığı bir reklam panosu gibi dolaştığı her noktada sizin reklamınızı yapmaktadır. Bu nedenle etkili bir promosyon uygulaması ve reklamı bir arada yapmak ve maliyetlerinizi de düşürecek firmanız her açıdan kar edecektir.
Firma olarak size kaliteli baskılı çantalar tasarlayarak hem doğayı koruyoruz hem de uygun fiyatımız ve kalitemiz ile farkımızı müşterilerimize yaşatıyoruz.

Promosyon Bez Çanta Fiyatları

İşletme olarak tanıtımınız için bez çanta tercihinde bulunacak iseniz firmamızın geniş ürün seçeneklerini görmenizi tavsiye etmekteyiz. Mahmutbey Mahallesi İSTOÇ 25. Ada no. 78 Bağcılar/ İstanbul adresinde bulunan firmamız size en kaliteli ürünleri sunarak etkili tanıtımınızda yer almayı hedeflemektedir. Promosyon bez çanta fiyatları firmamızda baskısız olarak 2,95 gibi çok küçük meblağlardan başlamaktadır. Bu fiyatımız baskı olmayan bez çantalarımız için geçerli olan fiyattır.

Firmamıza 500 adet ve altında bez çanta siparişleriniz için transfer baskı uygulamaktayız. 500 adet ve üzeri siparişleriniz için ise empire baskı uygulamaktayız. 60’dan fazla olan bez çanta modellerimizden birini mutlaka beğenecek ve firmamız ile her promosyon döneminizde tekrar çalışmak isteyeceksiniz.
Baskılı Bez Çanta İmalatı
Firmamız bez çantalara uyguladığı baskı çeşitliliği ve kalitesi konusunda oldukça iddialıdır. 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresimizden istediğiniz bilgileri kolaylıkla alabilirsiniz. Promosyon uygulamalarında çoklu basımı müşterilerimize tavsiye etmekteyiz. Çünkü 500 adet üzerinde baskılı çanta yaptırdığınız zaman ebatlarını özel olarak belirleme seçeneği sunmaktayız. Baskılı çanta fiyatları belirlediğiniz özelliklere göre değişim göstermektedir. Ortalama en az on adet basım için fiyatımız 10 liradan başlamaktadır. Ancak çoklu alımlarda elbette ki bu fiyat epeyce değişim göstermektedir.


Baskılı Promosyon Bez Çanta


Firmamız Basklı her türlü ürünü müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Basklı sırt çanta, kol çantası, kese gibi pek çok seçenek Mahmutbey Mahallesi İSTOÇ 25. Ada no. 78 Bağcılar/ İstanbul adresinde sizleri beklemektedir. %100 doğal pamuktan yapılmış olan ürünlerimizi, renk seçeneklerimizi ve farklı baskı seçeneklerimizi gördüğünüz zaman mutlaka bizimle çalışmak isteyeceksiniz. 35 yıllık tecrübemiz ile dünya üzerinde pek çok noktaya özel olarak tasarlamış olduğumuz bez çantalarımızı göndermekteyiz. Etkili ve akılda kalıcı firma tasarımları yapmakta ve uzun süre etrafta dolaşımını sağlamaktayız. Firmamız çevre konusunda da hassasiyete sahip olduğu için sadece doğal ürünler ile çalışmaktadır. Çantaların tüm üretimi, basımı, dikimi vs işlemlerini firmamız tamamen kendisi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bizimle çalıştığınız zaman hayal kırıklığına asla uğramazsınız. Aksine size sunduğumuz kaliteyi gördüğünüzde doğru yerde olduğunuzu anlayacaksınız.

Tuesday, February 12, 2019

KANVAS POSTACI ÇANTASI

Kanvas postacı çanta modellerimiz geniş tasarımları ve %100 organik koton kumaş ile sizler için çok özel bir tercih olacaktır. Eğer kolunuzda, elinizde, sırtınızda çanta taşımayı sevmiyorsanız kanvas postacı çanta modellerimiz tam size göre. İşte, okulda, sporda, seyahatlerde açıkçası her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle laptop ve kitaplarınız olmadan yaşayamıyorsanız her yere yanınızda götürmek istiyorsanız çantalarımız tam size göre. Ergonomik , kolay taşınabilir ve sağlam olmaları ile uzun yıllar kullanabileceksiniz.
Kanvas çantalarımız unisex olup erkeklerin de rahatlıkla kullanacağı modeller mevcuttur. Günümüzde çanta taşımak sadece bayanlar için bir aksesuar olmaktan çıkmış erkekler içinde vazgeçilmez bir tercih olmuştur. Özellikle iş ve okul hayatında sürekli dosyalar, evraklar, kitaplar taşımak zorundaysanız çanlarımız sağlam omuz askısı ile size kolaylık sağlayacak ve farklı baskı seçenekleri ile tarzınızı ortaya koyabileceksiniz. Ek olarak çantalarımızın kaliteli dikiş özellikleri ile güvenli ve sağlam bir kullanıma sahiptir.
Kanvas postacı çantalarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve ürünlerimizi incelemek için www.istecanta.com ziyaret edebilirsiniz ve daha fazla bilgi almak için deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirisniz. İletişim numaralarımız: 90 212 643 21 00, +90 506 136 33 99 (Whatsapp).

Kanvas postacı çantalar kendi imalatımız olup çevreye ve insan sağlığına zararlı ürün içermemektedir. Kanvas çantalarımız 320 gr/m ham kumaştan üretilmiştir. Kanvas kumaş bez kumaşlarımıza göre daha sık dokumaya sahiptir. Ayrıca daha kalın kumaş yapısıyla kanvas çantalar ile ağır eşyaları taşımak daha kolaydır. İster promasyon ürünü istersenizde aksesuar taşıma çantası olarak güvenle kullanabilirsiniz. Toptan kanvas bez çanta alımlarında uygun fiyat garantisi veriyoruz. İstenilen adette ve baskı türünde toptan kanvas postacı çanta üretilmektedir. Baskılı ve baskısız ürünlerimizi promosyon, hediyelik her alanda kullanabilirsiniz. Üretim ve tasarımdaki başarılarımızın yanında ürünlerimizin geri dönüşüme uygun olup hiçbir alanda doğaya zarar vermemektedir. Postacı kanvas bez çantalarımız kullanımı rahat ve pratik olması ile en çok tercih edilen modellerimiz arasındadır. Özellikle hem çanta taşıyayım hem de elim kolum rahat olsun diyenler için bulunmaz bir aksesuardır. Çantamızı omuzdan çapraz taşıyarak rahat ve cool bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Çantalarımızın askıları son derece güçlü olup alışverişlerinizde, iş ve okul hayatınızda güvenle kullanabilirsiniz. Kalite ve dürüst hizmet anlayışımız en önemli sloganımız olup iş hayatımızda da bu ilkelerden ayrılmamaktayız. Bizi yakından tanımak ürün çeşitlerimizi görmek için www.istecanta.com ziyaret edip uzman müşteri temsilcilerimiz ile soru ve önerilerinizi görüşebilirsiniz. İletişim numaralarımız: 90 212 643 21 00, +90 506 136 33 99 (Whatsapp). Eğer sizde kaliteyi daha uyguna satın almak istiyorsanız bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Türkiye’yi ve ürünlerimizi daha geniş alanlarda duyurmak en önemli hedefimizdir. Artan müşteri memnuniyeti ile sizde kaliteyi işteçanta ile keşfedin.