Thursday, March 7, 2019

Baskılı Toptan Bez Çanta

Son dönemlerde pek çok firmanın promosyon uygulamalarında ilk tercihleri baskılı bez çanta olmaktadır. 2019 yılında artık poşetlerinde paralı olması nedeni ile bez çantalara olan ilgi epeyce artacaktır. Firma olarak bez çantaları promosyon olarak kullandığınız zaman bedava reklam yapma şansını da yakalamaktasınız. Bez çantalar uzun ömürlü olması nedeni ile sokaklarda pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Dolayısı ile kişi sizin firma bilgilerinizin yazdığı bir reklam panosu gibi dolaştığı her noktada sizin reklamınızı yapmaktadır. Bu nedenle etkili bir promosyon uygulaması ve reklamı bir arada yapmak ve maliyetlerinizi de düşürecek firmanız her açıdan kar edecektir.
Firma olarak size kaliteli baskılı çantalar tasarlayarak hem doğayı koruyoruz hem de uygun fiyatımız ve kalitemiz ile farkımızı müşterilerimize yaşatıyoruz.

Promosyon Bez Çanta Fiyatları

İşletme olarak tanıtımınız için bez çanta tercihinde bulunacak iseniz firmamızın geniş ürün seçeneklerini görmenizi tavsiye etmekteyiz. Mahmutbey Mahallesi İSTOÇ 25. Ada no. 78 Bağcılar/ İstanbul adresinde bulunan firmamız size en kaliteli ürünleri sunarak etkili tanıtımınızda yer almayı hedeflemektedir. Promosyon bez çanta fiyatları firmamızda baskısız olarak 2,95 gibi çok küçük meblağlardan başlamaktadır. Bu fiyatımız baskı olmayan bez çantalarımız için geçerli olan fiyattır.

Firmamıza 500 adet ve altında bez çanta siparişleriniz için transfer baskı uygulamaktayız. 500 adet ve üzeri siparişleriniz için ise empire baskı uygulamaktayız. 60’dan fazla olan bez çanta modellerimizden birini mutlaka beğenecek ve firmamız ile her promosyon döneminizde tekrar çalışmak isteyeceksiniz.
Baskılı Bez Çanta İmalatı
Firmamız bez çantalara uyguladığı baskı çeşitliliği ve kalitesi konusunda oldukça iddialıdır. 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresimizden istediğiniz bilgileri kolaylıkla alabilirsiniz. Promosyon uygulamalarında çoklu basımı müşterilerimize tavsiye etmekteyiz. Çünkü 500 adet üzerinde baskılı çanta yaptırdığınız zaman ebatlarını özel olarak belirleme seçeneği sunmaktayız. Baskılı çanta fiyatları belirlediğiniz özelliklere göre değişim göstermektedir. Ortalama en az on adet basım için fiyatımız 10 liradan başlamaktadır. Ancak çoklu alımlarda elbette ki bu fiyat epeyce değişim göstermektedir.


Baskılı Promosyon Bez Çanta


Firmamız Basklı her türlü ürünü müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Basklı sırt çanta, kol çantası, kese gibi pek çok seçenek Mahmutbey Mahallesi İSTOÇ 25. Ada no. 78 Bağcılar/ İstanbul adresinde sizleri beklemektedir. %100 doğal pamuktan yapılmış olan ürünlerimizi, renk seçeneklerimizi ve farklı baskı seçeneklerimizi gördüğünüz zaman mutlaka bizimle çalışmak isteyeceksiniz. 35 yıllık tecrübemiz ile dünya üzerinde pek çok noktaya özel olarak tasarlamış olduğumuz bez çantalarımızı göndermekteyiz. Etkili ve akılda kalıcı firma tasarımları yapmakta ve uzun süre etrafta dolaşımını sağlamaktayız. Firmamız çevre konusunda da hassasiyete sahip olduğu için sadece doğal ürünler ile çalışmaktadır. Çantaların tüm üretimi, basımı, dikimi vs işlemlerini firmamız tamamen kendisi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bizimle çalıştığınız zaman hayal kırıklığına asla uğramazsınız. Aksine size sunduğumuz kaliteyi gördüğünüzde doğru yerde olduğunuzu anlayacaksınız.